Помисли си за психолог, за да разбереш от къде ти е тръгнал проблемът. Моят опит какъв беше - тежки семейни сътресения няколко гидини и 1 още по-голям стрес и сигурно беше минала седмица или 2 след случката и пред телевизора с вафла в ръка ми се случи първата паник атака. Та така - шок, рев и в спешното.
Помисли си за психолог, за да разбереш от къде ти е тръгнал проблемът. Моят опит какъв беше - тежки семейни сътресения няколко гидини и 1 още по-голям стрес и сигурно беше минала седмица или 2 след случката и пред телевизора с вафла в ръка ми се случи първата паник атака. Та така - шок, рев и в спешното. 
. ходих на психолог няколко пъти и той ми каза, че развивам хипохондрия, впредвид и многото изследвания, които си направих, и аз вече знам, че е така. Да си дам време да се успокоя преди да започна хапчетата или като цяло да си дам време да се успокоя 😀 . Останах месеци вкъщи аз, много с мислите си и с чашката аз, и явно съм бил предразположен към такива паники, проблемите вкъщи и тн. ппц винаги играят роля.
Помисли си за психолог, за да разбереш от къде ти е тръгнал проблемът. Моят опит какъв беше - тежки семейни сътресения няколко гидини и 1 още по-голям стрес и сигурно беше минала седмица или 2 след случката и пред телевизора с вафла в ръка ми се случи първата паник атака. Та така - шок, рев и в спешното. 
. ходих на психолог няколко пъти и той ми каза, че развивам хипохондрия, впредвид и многото изследвания, които си направих, и аз вече знам, че е така. Да си дам време да се успокоя преди да започна хапчетата или като цяло да си дам време да се успокоя 😀 . Останах месеци вкъщи аз, много с мислите си и с чашката аз, и явно съм бил предразположен към такива паники, проблемите вкъщи и тн. ппц винаги играят роля.
Представи си да живееш до 95години в страхове. Няма смисъл. Тук сме да го преживеем този живот, да му се насладим и главно да си учим уроците, през които трябва да преминем. Сега ти се е паднал урок за учене просто.
Голяма красота и подарък са.
, има хора които вече сме патили от некадърни лекари, рано или късно ще го осъзнаете, но после няма кой да ви помогне, имам колеги които са на хапчета от години, ефекта - изпържени мозъци и хипохондрици, заболи го пръста, веднага ходи на ЯМР. Почетете малко в световните форуми като Reddit, и сами ще видите, там пишат МИЛИОНИ хора, за всякаква тема, каквото се сетите, а на мен акъли ме ми давай, просто искам да спася момчето, а не да слуша някакви пенсионери с промити мозъци.
, има хора които вече сме патили от некадърни лекари, рано или късно ще го осъзнаете, но после няма кой да ви помогне, имам колеги които са на хапчета от години, ефекта - изпържени мозъци и хипохондрици, заболи го пръста, веднага ходи на ЯМР. Почетете малко в световните форуми като Reddit, и сами ще видите, там пишат МИЛИОНИ хора, за всякаква тема, каквото се сетите, а на мен акъли ме ми давай, просто искам да спася момчето, а не да слуша някакви пенсионери с промити мозъци. 
Препоръчани теми