Какво направих днес за себе си? тема 24

  • 36 904
  • 743
# 600
Купих си гримове, нов парфюм, видях се с приятелка, направих си горещ шоколад и ще чета книга.
Виж целия пост
# 601
Разходихме се из коледния базар.
Виж целия пост
# 602
Ненадейно си купих две палтенца от Зара. Имах за убиване половин час и се намъкнах в магазина. Те пък хубаво намалени. Не можах да реша кой цвят и ги взех и двете, за да реша вкъщи и да върна едното. Семейният съвет пък реши, че и двете ми трябват и ще си ги оставя. На бежовото му се вижда ръкавчето
Виж целия пост
# 603
Приключих с боядисването на хола, което трябваше да стане още преди седмица-две! Има още малко за довършване, но съм доволна от крайния резултат!
Виж целия пост
# 604
Много се заредих на концерта на Hauser снощи, брилянтно, великолепно шоу, близо 4 часа не ми доскуча за миг, абсолютна наслада! 🤩
След това се прибрахме пеша, беше приятна едночасова разходка в свежия студ.
Виж целия пост
# 605
Сама съм и не се престарах с готвенето. Цял ден вали , та за това си почивах с книжка.
Виж целия пост
# 606
Отметнах рано цялата домакинска работа, следобед лежах, гледах сериал, че и поспах. След малко се стягаме за вечеря, ще е забавно, купът под елхата е огромен.
Виж целия пост
# 607
Разхождах се по Коледни базари, магазини, не си давам зор за нищо.
Виж целия пост
# 608
Разходка си спретнах до Банкя! Хубаво ,че нямаше навалица Simple Smile
Виж целия пост
# 609
Уютен ден вкъщи по пижами, Нетфликс, горещ чай и много неща за похапване.
Виж целия пост
# 610
Разходка , а валеше сняг. Свеж въздух и бяла приказка.
Виж целия пост
# 611
Цял ден мързел, направих си маска и пилинг на лицето.
Виж целия пост
# 612
Откраднах си два часа напълно сама- първо се разходих, пих кафе навън( почти под дъжда), помотах се из магазините да зяпам, после вкъщи полежах на тишина, без книга, без тв, просто лежах.
Виж целия пост
# 613
Купих си палто и две жилетки.
Виж целия пост
# 614
Цял ден по пижама!
Спах до обяд, пих кафе на спокойствие, после пълен релакс на лаптопа - форум, филми...
Сега си сипах и чаша червено вино!
Добре ми е!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия