Какво направих днес за себе си? тема 24

  • 36 899
  • 743
# 615
Видях се с приятелката ми от гимназията.
Виж целия пост
# 616
Имам гостенче - момчето ми. Семейна вечеря да се видим на спокойствие само ние тримата. Получихме по комплект козметика и пакет кафе на зърна. Той също си хареса подаръка, но най е благодарен, че колата му е отремонтирана.
Сега съм с чаша вино и сладки.
Виж целия пост
# 617
Снощи с доведената ми щерка опукахме бутилка вино и откарахме тричасов разговор на терасата, криейки се от мъжорята.
Виж целия пост
# 618
Не измих прозорците, както бях планирана. Видя ми се безумно при минус 5 градуса да мия прозорци.
Виж целия пост
# 619
Наспах се качествено!!!
Виж целия пост
# 620
Обиколихме със сина ми градския парк. После ядохме грейпфрут двамата и се смяхме на киселите физиономии на ММ.
Виж целия пост
# 621
Най- после се показа слънцето у нашето село и успях да изляза на дълга разходка с кучето и да си отметна километрите.
Взех дълъг горещ душ, приготвих чай и чакам ММ да се върне от работа и да захващаме сериала. Обожавам мързеливите следобеди двамата на дивана.
Виж целия пост
# 622
Семейно 4 дни в Копривщица. Имах нужда да сменя обстановката, да не готвя и домакинствам. Почивка, басейн, книжка...
Виж целия пост
# 623
Голямото ми дете си е вкъщи от 23-ти. Наред с готвенето, чистенето и пр... се наслаждавам на всеки миг с децата! Heart На Коледа, както всяка година - при мама.
В събота излязох на следколедно кафе с приятелки. Днес след работа ще се видя с друга приятелка.
Виж целия пост
# 624
Кино с децата, гледахме Зоотрополис 2, страхотно филмче.
Направихме и следколеден шопинг. Има добри намаления.
Виж целия пост
# 625
Пореден ден среща с приятелка
Виж целия пост
# 626
Беше вчера, но си го отбелязвам - ходих на кино с ММ и гледахме новият Аватар. Беше страхотно!
Виж целия пост
# 627
Бях на фризъор и си пуснах фиш Simple Smile Kissing
Виж целия пост
# 628
Разхождах се цял следобяд с приятелка и седнахме на 2 барчета. Изпихме по 2 бири. Времето бе приятно, хубаво си поприказвахме.
Виж целия пост
# 629
Събрахме се в приятна компания и рисувахме нейрографика, дадох и получих подаръци.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия