Какво направих днес за себе си? тема 24

  • 36 906
  • 743
# 270
Видях си малката дъщеря снощи. Не я бях виждала цял месец. Подари ми парфюм за именния ден, който е в неделя. Не можела да чака до тогава . Тя си е бебето ми ❤️
Виж целия пост
# 271
Довечера репетиция танци и после на заведение със съфорумки.
Виж целия пост
# 272
Купих няколко нови коледни чаши и малко декорация.

Може ли да споделите откъде купувате готовата смес за златното мляко ?

Аз лично си я поръчах в комплект от “Щипка сол”, https://www.soulty.bg/products/%D1%81%D0%B5%D1%82-%D0%BD%D0%B0%D … D1%82%D0%BA%D0%B8

И моето е от там точно.

Запис за днес - вчера се насладих на слънцето с парка заедно със семейството, край многото задължения и боледувания напоследък не бяхме имали такова семейно време скоро. Simple Smile
Виж целия пост
# 273
Закарах колата в сервиза за смяна на гумите.
Купих си няколко нови "зимни" чая.
Виж целия пост
# 274
И аз заредих с чай. Да има за студените зимни дни. Купих си и гланц за устни, крем за ръце и маска.
Виж целия пост
# 275
Поръчах си нов крем за лице

UPD: добавих към поръчките си зимни обувки, нова чанта и шал 😀
Виж целия пост
# 276
Тренирах. Бягах. Четох книга. Учих дизайн. Simple Smile
Виж целия пост
# 277
Разходка в парка и сега пълен релаксу дома с италианска музика и кафе.
А навън вали и ромоли по прозорците.
Виж целия пост
# 278
Сефтосах златното мляко и аз (с лавандулов мед). Много ми хареса и на мен, сега търся варианти да си поръчам още няколко бурканчета. 🙄

Видях си малката дъщеря снощи. Не я бях виждала цял месец.

Завид!
След седмица, живот и здраве, ще нагушкам и аз дъщеря ни. Предния път беше точно преди два месеца. Нямам търпение!
Виж целия пост
# 279
Цяла седмица бях болна/ грип и още съм; за себе си правех само чай Ill

Но получих едни резултати/епикриза, от която ми олекна и като си стъпя на краката ще черпя близките
Виж целия пост
# 280
Снощи бях на театър и след това на рок-клуб със стари приятелки, прекарахме си прекрасно, много танци, смях и спомени, и музиката беше точно по вкуса ми.
Днес-разходка в Етрополския Балкан. 🍂🍁🌞 Обичам този сезон!
Виж целия пост
# 281
Поръчах  една чанта и други дреболии от Тему. Мъжът ми отвори сайта и каза " избери си каквото искаш за рождения ден". Скромна бях, защото не съм сигурна какво ще дойде. Дъщерите пък ми подариха и обеци за утрешния имен ден - малки скорпиончета с цирконий.
Виж целия пост
# 282
Ходихме до селото на свекърите. Обиколихме гората около селото, на връщане се разходихме и около едно езеро. Много е красиво с жълтите листа.
Сега си почивам преди нощна смяна. Ако е лека и за утре съм намислила пътуване.
Виж целия пост
# 283
Бях на маникюр, след това си взех свещ с аромат на кафе, вече ми е есенно и търся уют.
Виж целия пост
# 284
Днес бях на фризьор, да подстрижа с два пръста косата и да се пооформи. След това отметнах съботния фитнес и  традиционния Лидълски пазар. Смятам в съботната вечер да гледам филма  „Жената от каюта 10",  с чаша бяло Hugo, koeто отново липсва в Лидл. Angry
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия