Клиники в Истанбул- тема 20

  • 32 054
  • 681
# 240
Чувствам се поддута от вчера, тежи, и някак си наболява 18 мм.ми единствено яйце. Чак утре по обяд имам преглед. Успокоявам се, че е голямо към 20 мм., и е там, иначе нямаше е тъй. (напомня ми за 3,5 см.кисти мои фоликулярни преди 22 г.кога си ги отглегдах 2-3 мес.и с лекарства или от самосебе си се пукаха Sad
  Дали ще стигне до изваждане/пункция??
Докторът вчера каза "Голдън Ая" (златното яйце). Другото (вторият фоликул) го няма вече. Къде отива?
 Днес лежя цял ден. Довечера ще бия и Мериоферт, освен Сетротайд, а вече нямаляме дозите на сутрешния Гонал-Ф.
Виж целия пост
# 241
Момичета, някой тези дни в Мемориал?
Има ли голямо чакане за първоначалните прегледи или спазват часовете? На нас ни предстои другата седмица Simple Smile
Също може ли информация къде може да се паркира пред болницата?
Виж целия пост
# 242
Под болницата има паркинг, но е малко мисията не възможна намирането на място там. От горна страна на болницата на 10 мин пеша има магазин Perpa с голям паркинг, който приспада престоя от HGS стикера.
[ quote author=Еeooss link=topic=1815324.msg50431903#msg50431903 date=1762526387]
Момичета, някой тези дни в Мемориал?
Има ли голямо чакане за първоначалните прегледи или спазват часовете? На нас ни предстои другата седмица Simple Smile
Също може ли информация къде може да се паркира пред болницата?
[/quote]
Виж целия пост
# 243
Чувствам се поддута от вчера, тежи, и някак си наболява 18 мм.ми единствено яйце. Чак утре по обяд имам преглед. Успокоявам се, че е голямо към 20 мм., и е там, иначе нямаше е тъй. (напомня ми за 3,5 см.кисти мои фоликулярни преди 22 г.кога си ги отглегдах 2-3 мес.и с лекарства или от самосебе си се пукаха Sad
  Дали ще стигне до изваждане/пункция??
Докторът вчера каза "Голдън Ая" (златното яйце). Другото (вторият фоликул) го няма вече. Къде отива?
 Днес лежя цял ден. Довечера ще бия и Мериоферт, освен Сетротайд, а вече нямаляме дозите на сутрешния Гонал-Ф.
Успех! Някои жени много силно ги усещат фоликулите като станат по-големи, други - не. Това мисля, че е нормално.
Виж целия пост
# 244
Къде мога да пусна изследванията за тромбофилия? Изглежда не във всяка лаборатория ги правят?
Виж целия пост
# 245
Ако сте от София в Геника, за генетични изследвания това е най-добрата Лаборатория.
Виж целия пост
# 246
Къде мога да пусна изследванията за тромбофилия? Изглежда не във всяка лаборатория ги правят?

Аз направих всичките в Рамус. От Мемориал също ми бяха назначени.
Виж целия пост
# 247
Тромбофилия най-добре в Геника при възможност. Правят се там селектираните.
Виж целия пост
# 248
В София, може да си пуснете и в националната генетичната лаборатория в Майчин дом. Там са и  по -евтини от Геника.
Виж целия пост
# 249
Здравейте!

Когато се отива за започване на процедура в Мемориал, изискват ли превод на свидетелството за брак или е достатъчен само оригиналът?

И също: ако някой е пътувал през граница с дете без бащата, изисква ли се превод на декларацията за съгласие?

Благодаря ви Simple Smile
Виж целия пост
# 250
Относно свидетелството за брак - само оригинал показвате.
Виж целия пост
# 251
Аз да питам. Минах през две стимулации в България, но тази в Турция ми разказва играта. След стимулацията имам големи пъпки, особено имах една на края на ареолата и се потя много. Цялата ми коса от няколко дни става мокра, лице, подмишници потни. Много ми е горещо. Имало ли сте такива "подаръци" от стимулацията?
Виж целия пост
# 252
Не, нито в Бг, нито в Турция. Всяка жена е различна, всеки цикъл е различен. Не казвате и с какво са ви стимулирали. Но никога не се знае.
Виж целия пост
# 253
Аз определено не се чувствах добре по време на стимулацията и след нея ендомитриозата ми се обостри, но не съм имала подобни симптоми.
Задължително говорете с Вашия лекар и/или с координаторите, ако използвате такива.

Аз да питам. Минах през две стимулации в България, но тази в Турция ми разказва играта. След стимулацията имам големи пъпки, особено имах една на края на ареолата и се потя много. Цялата ми коса от няколко дни става мокра, лице, подмишници потни. Много ми е горещо. Имало ли сте такива "подаръци" от стимулацията?
Виж целия пост
# 254
Здравейте момичета, планирам пътуване за втори трансфер след месец - два, но не си спомням дали трябваше да започна да си бия прогестерон 3-4 дни преди трансфера (ако е така бих искала да поръчам на приятелка да ми вземе турския). Може ли малко информация как протичаше откъм лекаства? Искам да се запася с необходимото и да ми е по-спокойно да започна (последния ми трансфер беше преди близо 4 години:)).
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия