Афра Сарачоглу и Мерт Рамазан Демир след Златно момче и Учителят - A.B.İ🧿🤍Фенове на АфРам🤍🧿7🧿🧄

  • 35 685
  • 731
# 675
Виж целия пост
# 676
Афра е взела видеото с Наги от Х. Много ми е интересно кой й е фалшивият акаунт и дали е активна с него или само чете Simple Smile
Виж целия пост
# 677
Лека вечер и от мен Simple Smile
До утре


Виж целия пост
# 678
Моят "приятел" се появи и веднага започна да събира лайкове 🤦‍♀️

Виж целия пост
# 679
🧿🧿🧿

Виж целия пост
# 680
Момичета,забравих да напиша,че наша Буче май се подвизава в "Разузнаване".Непременно ще проуча дали от саби е преминала на       по-съвременно оръжие.Ей,все я бутат тая в някой рейтингов сериал ама нещо не и се получава.Най ме е яд,че Айбуке я отстраниха за простотии,а пък тая некадърница я тикат навсякъде.
Виж целия пост
# 681
Добро утро! 🫶
mimi 65, не знам за оръжията, но кошмарите ги  изиграла като мокри сънища! 🤣
Виж целия пост
# 682
Добро утро, момичета! 1🤍🧿
Виж целия пост
# 683
Добро утро!
Виж целия пост
# 684
Многооо харесвам тази тяхна снимка. ☕🤍🧿
Виж целия пост
# 685
Интересни новини рано сутринта

Виж целия пост
# 686
Ужас, какви са тези новини рано сутринта Hushed
Принтера вярно изглежда като надрусан, но дали реално шмърка? Както се казва - невинен до доказване на противното.
Добре, че Афра не е с него и нямат нищо общо Simple Smile
Виж целия пост
# 687
Добро утро, момичета!😊

А защо са ги задържали? Нещо са говорили или са ги хванали с нещо?
Виж целия пост
# 688
Хелоууу
Пост от ОГМ - Мерт се завръща на екран в ролята на Юсуф.



Юсуфи е на хоризонта Joy

Айдееееее

Шнура не ми даде възможност дълго да любопитствам какво ще прави Мерт след края на снимките на BBSO

Искрено му пожелавам Мерт да направи поредната звездна роля, която да го изстреля още по-високо на световната сцена . Той го заслужава. И Афра също го заслужава.
Надявам се на завладяващ и динамичен сценарий и добри сценаристи . Относно жанра аз също залагам на драмата

И аз предполагам че снимките на Аби ще стартират преди йени дизито

Мдааа, съвсем случайно ОГМ пускат сторите за проектите на Афра и Мерт едно след друго , колкото случайно може да ми падне чанта са пари върху главата докато вървя по улицата

Ама Юсуф 😂😂😂😂...Как можаха баш това име да сложат 😁😁🫣...Асоциацията е една 🤣🤣🤣.
И вие ли се сещате за същото като чуето Юсуф аз веднага го асоциирам с Юсуф от Чапкъна

То няма кой знае какво значение коя ще е, щом не е Афра 😁
Рени, права си Kissing Heart, но и аз не я искам Су-то че освен да мига и да цупи устни за друго не става
Цялото това раздвижване мнооого ми харесва , защото ще имаме много инфо за коментиране
Виж целия пост
# 689



Значи,за да ги викат да дават кръвни проби явно има съмнения за употреба или притежание на наркотици. Явно нещо са ги хванали някъде и е имало прахче наоколо или други. Щом и обиски се правят.
Ситуацията е сериозна.

Пу пу пу да не са им уроки на нашите Афрам. Добре, че са далеч от такива неща.
За жалост славата не на всеки му се отразява добре и не всеки може да я издържи и контролира.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия