BIG BROTHER 7 - тема 1 (21.09. - 28.09.)

  • 36 047
  • 1 019
# 735
Супер си е Цецо. Мъничко му завиждам за самообладанието. Ако бях на неговото място и някой почнеше да ми обяснява неща за “такива като мен”, да ми брои сексуалните партньори и да ме праща да се тествам, едва ли бих се сдържала да не го пратя на майната му.
Виж целия пост
# 736
Ами той мути заради това така му говори... Защото знае че няма да си го получи заслужения отговор
Виж целия пост
# 737
И на мен Цецо не ми е неприятен и явно само такива като него говорят за чувства и имат нужда да има чувства, привличане. Ние "нормалните" сме като животни, води ни нагонът, лягаме си с някой за спорта, за пари... Мути прекалява с нападките към него, пипал му храната, дишал, дано го изгонят днес. Дори Калин ми е по-приятно, нищо , че готви гол🤪
Виж целия пост
# 738
А тази сияна толкова иска да е най-харесва ата в къщата и се слага на всеки, но никой не я иска
Виж целия пост
# 739
По-рано имаше стори в инстаграм на Александра Петканова, в което показва стена със снимки на участниците. Последната снимка беше на участник с име Валентин. 😀 Махнала го е вече, но предполагам, че това ще е участник номер 16.
Виж целия пост
# 740
А тази сияна толкова иска да е най-харесва ата в къщата и се слага на всеки, но никой не я иска
Да, има някакъв жесток комплекс, защото като дете е била с наднормено тегло и е била обект на много обиди, не е имала приятели и е била много тъжно дете. Присламчва се към всички, иска да е приятелка на всички, не изявява мнение и позиция.
Виж целия пост
# 741
По-рано имаше стори в инстаграм на Александра Петканова, в което показва стена със снимки на участниците. Последната снимка беше на участник с име Валентин. 😀 Махнала го е вече, но предполагам, че това ще е участник номер 16.
Кулагин се завръща Trollface
Виж целия пост
# 742
Нееее, моля ви, не, защото…
Скрит текст:
Виж целия пост
# 743
Значи ето защо има 16 легла, което коментираха участниците. Михаела твърдеше, че в рекламата Александра и Башар са казали 15 и това легло било ей така.
Почти сигурно това ще е нов участник, който ще е с познатата "тайна мисия", в която зрителите му поставят задачи.
Виж целия пост
# 744
Да не е Валентин от ергенът? Мина и Въшка да му мислят, идва с*кс бога на черноморието. 😂
Виж целия пост
# 745
Не се вгледах много внимателно в снимката, но изглеждаше да е младо момче. Предполагам не повече от 30 годишно с кестенява коса и облечен в сако. Това е по-спомен. 😂
Виж целия пост
# 746
За тоя Мутю да осигурят психиатър и да му назначат терапия. Толкова фрустриран, неадекватен, комплексиран, прост, претенциозен, дебилен и егоцентричен човек рядко може да се види. Да го затварят в клетка с броеницата, феса и килима и да си чака изгонването тоя неприятник!
Виж целия пост
# 747
Сияна , е МНОГО красиво момиче ! И , много ЖИЗНЕНО същество !!!
Виж целия пост
# 748
Сияна е с доста корекции по себе си. Изглежда мило момиче, но твърде комплексирана и решена да се хареса на хората вътре на всяка цена. Особено към мъжете, поведението й е много евтино.
Виж целия пост
# 749
Сияна е с доста корекции по себе си. Изглежда мило момиче, но твърде комплексирана и решена да се хареса на хората вътре на всяка цена. Особено към мъжете, поведението й е много евтино.
Трудно ми е да я преценя още… Не знам дали иска да се хареса на мъжете вътре или пък се опитва да играе стратегически и да завърти някоя любовна история с цел да стигне напред.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия