BIG BROTHER 7 - тема 1 (21.09. - 28.09.)

  • 36 040
  • 1 019
# 750
Сияна доста се сговни когато вчера избраха Мина за най- секси. Сияна не спря да се сваля мяу- мяу с тоз и оня. Не харесвам такива жени и читавите мъже също. Военният добре я прецени.
Виж целия пост
# 751
Башар обяви, че наистина влиза 16-ти съквартирант.
Виж целия пост
# 752
Мути как се е барнал
Виж целия пост
# 753
Калин го харесвали, защото пеел. Ох. Някои хора си живеят в илюзия цял живот.
Виж целия пост
# 754
Това май сме го обсъждали и миналата година. Излиза, че това, което гледаме сега НЕ Е на живо, а е заснето преди няколко часа? Щом сте видяли стори от Александра, значи това се е разиграло преди часове. Обаче ако е така, то тогава защо гласуването е отворено още?
Виж целия пост
# 755
Тва Стефани, как не е на номЕнации не знам.  Явно и те вътре забравят за нея
Виж целия пост
# 756
Тея развалиха яйцата
Виж целия пост
# 757
Нямам нищо против корекциите, когато са добре направени. И Силвия, и Мина изглеждат много добре. Не плашат в тъмното, съобрразили са си корекциите за хармоничен вид. Не са Шермин, Рупецова и т.н. грешки на хирурга. И двете се държат сравнително нормално за момента.

А тия от три дни там и вече им е мъчно за близките...
Виж целия пост
# 758
Корекциите са добре и успешни, ако не са натрапчиви и човек си позачуди дали нещо е пипано. И при двете крещи, че циците, носовете и устните са коригирани.
Виж целия пост
# 759
Сигурна съм, че Мути си мисли, че е харесван навън заради поведението си…нямам търпение да му видя физиономията като си чуе името да напусне 😃
Виж целия пост
# 760
Скептична съм, че Мути ще си ходи.
Виж целия пост
# 761
Временно класиране…
Виж целия пост
# 762
Aз го отчитам като плюс, че поне не са с онзи нос, който всички хирурзи правят. И циците им не са огромни, не знам, за мен и двете са с успешни корекции. Grinning
Виж целия пост
# 763
Браво на Ебру! Този наистина е страшен простак!
Виж целия пост
# 764
Това май сме го обсъждали и миналата година. Излиза, че това, което гледаме сега НЕ Е на живо, а е заснето преди няколко часа? Щом сте видяли стори от Александра, значи това се е разиграло преди часове. Обаче ако е така, то тогава защо гласуването е отворено още?

Сторито на Александра беше нещо от сорта - кой от съквартирантите ще си тръгне днес, гледайте по-късно и имаше една стена със закачени снимки и минаваше през всичките съквартиранти. Последната снимка, която се видя беше на новия съквартирант Валентин. След това имаше други сторита как се подготвя за лайфа.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия