BIG BROTHER 7 - тема 1 (21.09. - 28.09.)

  • 36 014
  • 1 019
# 405
Цецо вече наистина много ме кефи, Михаела си го получи Joy
Виж целия пост
# 406
Михаела… дъното!

Миналия сезон се скараха чак по средата, а тук още на първия ден. 😆
Виж целия пост
# 407
Време беше и жените да си покажат каруцарското поведение.
Виж целия пост
# 408
'Ш гръмна, браат' Laughing
Виж целия пост
# 409
Михаела е дъното. Не само противно поведение ами и физономията и е противна - коя я е бол тая, тя прилича на хиалуронов хипопотам.
Виж целия пост
# 410
Виж целия пост
# 411
Изключително нагла, груба и лабилна е Михаела. Достатъчно време ги била изтърпяла да са вътре, макароните не стават, нищо не й харесва и няма да благодаря за грижите от съквартирантите, защото били длъжни. Тя сама не приема себе си и затова всичко я дразни и избухва толкова чесно. За нея няма нормален тон, само и единствено крясъци.
Виж целия пост
# 412
Всички са дъно.
Виж целия пост
# 413
Михаела лаладжийката защо постоянно е намазана с крем Здраве под очите??
Виж целия пост
# 414
Михаела с тези цигари, направо откачи. Обаче като й предложиха цигари, веднага даде задна. Е, сега какво се оказа? Достойнство ли има Михаела или иска да помогне на съквартирантите?
Виж целия пост
# 415
Сияна: “Аз нямам проблем”
Михаела: “Ти пак ли нямаш проблем?” 😆

Тази накрая ще ги набие 🤣
Виж целия пост
# 416
Вие нищо не разбирате, Михаела има достойнство!
Виж целия пост
# 417
Да си върнат Стефан обратно вътре . Само той заслужава
Виж целия пост
# 418
В този епизод чух думите НИВО и СМИРЕНИЕ поне 20 пъти...
Виж целия пост
# 419
Сияна: “Аз нямам проблем”
Михаела: “Ти пак ли нямаш проблем?” 😆
Много бисери ще излизат от тая тоя сезон
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия