Име за момиче

  • 2 315
  • 46
# 45
Честита да е Зорница! Да расте здрава и спокойна, и само да ви радва!
Виж целия пост
# 46
Аз съм си казала мнението по темата, че и съм гласувала за Зорница. Това беше допълнение, което отдавна съм го писала и в темата за странните имена. Скучно ми е също така. Достатъчно ли ти е за обяснение, или искаш още нещо?

Достатъчно ми е. Щом няма странни предложения, напълно достатъчно е. Всичко извън имената е спам. Освен достатъчно, е и излишно. От хронологията е видно, че ти премести фокуса върху скучните бг мами. Да допуснем ли, че всички, които пишем в темата, имаме достатъчно свободно време и желание да го правим.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия