Име за момиче

  • 2 315
  • 46
# 30
Зорница.
Виж целия пост
# 31
Скоро чух и името Златяна.
Виж целия пост
# 32
Скоро чух и името Златяна.
Най-вероятно е име на по-възрастна жена, или поне звучи като такова. Освен ако някое момиче не е кръстено на баба си.
Виж целия пост
# 33
Зорница от мен.
Навремето се замислих за Зинаида, но Зорница ми е фаворит. И момичетата, които познавам с това име са усмихнати и лъчезарни.
ММ държеше името да е Звездомира, но е комбинация от две имена.
Виж целия пост
# 34
Скоро чух и името Златяна.
Най-вероятно е име на по-възрастна жена, или поне звучи като такова. Освен ако някое момиче не е кръстено на баба си.

Може и на 2 баби да е кръстена - Златка и Яна.
Виж целия пост
# 35
Здравейте!Скоро ще имам момиченце и съм решила да е с буквата "З". Колебая се между Зорница или Златея.... ще помоля за мнение. Благодаря предварително. Хубав ден! Simple Smile

Нито едно от двете не ме впечатлява.
Със З бих предложила Звезделина. Много е звучно и ми е любимо.
Виж целия пост
# 36
Единственото име със З, което ми допада е Звезделина. От двете в анкетата гласувах за Зорница. Златея ми звучи измислено.
Виж целия пост
# 37
В едната ни вайбър група пише майка на име Златоела.
Ако Ви харесва...
Виж целия пост
# 38
Еми, Златея е в списъка, нали?
Виж целия пост
# 39
Златомира ми хареса
Виж целия пост
# 40
От двете - Зорница.

Но на мен от всички имена със З, най ми допада Златна. Имах такава позната като студентка - много ми харесваше името, веднага правех асосиация за героиня от приказките...

Зара също ми харесва, имената със З са ми по-благозвучни с А до себе си.
Виж целия пост
# 41
Благодаря на всички за предложенията! Зорница вече се роди! Simple Smile
Виж целия пост
# 42
Благодаря на всички за предложенията! Зорница вече се роди! Simple Smile
Здрава и спокойна да расте! На теб - бързо възстановяване!
Виж целия пост
# 43
Благодаря на всички за предложенията! Зорница вече се роди! Simple Smile
Здрава и спокойна да расте! На теб - бързо възстановяване!

Благодаря! Simple Smile
Виж целия пост
# 44
Честито и от мен! Да сте живи и здрави!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия