30 години от сватбата на родителите ми-дайте идея за подарък

  • 30 375
  • 13
момичета,дайте моля идея за подарък на 30 годишнина от сватбата на родителите ми
знаете ли 30 години-сребърна ли е сватбата,златна-изобщо има ли символика
благодаря предварително  bouquet
Виж целия пост
# 1
Сребърна е 25-годишнината.
Подаръкът зависи от предвидените средства. На прима виста се сещам - колекция дискове с любими техни песни, уредба+колекция / колекция филми, които харесват, DVD+колекция, уикенд в СПА-хотел наблизо, годишен абонамент за някое списание, което и двамата четат - зависи какво харесват и на каква възраст са.
Виж целия пост
# 2
Плати им и ги прати на една хубава почивка хората.
Виж целия пост
# 3
За златната сватба на баба и дядо им направих колаж от техни снимки с най важните мигове в живота им, с размер 50/70см в готина рамка излезе към 50лв.- а те щяха да изпукат от вълнение горките. Също така имаше и поздрав във в."24часа", с който после обиколиха цяло село да се хвалят. Почивката също е добра идея, а ако се практични хора  може и нещо за вкъщи, като печка, микровълнова, телевизор.
Виж целия пост
# 4
Първото и единствено нещо, което ми идва на акъл е почивка. Независимо с какви средства разполагаш, можеш да избереш нещо (или в БГ, или близка или далечна екскурзия извън граница). Peace
Да са ти живи и здрави!
Виж целия пост
# 5
много благодаря на всички  bouquet
Виж целия пост
# 6
Миналата година на моите родители по случай 25 - годишнината им подарихме екскурзия до Египет. Това беше голяма мечта на майка ми, но и двамата така се развълнуваха, че като му дръпнаха един рев,... много мило ми стана. Бяха много щастливи.
Ако имаш възможност, направи им и ти една екскурзия, пък било и в страната. Сигурна съм, че много ще ги зарадваш!
Виж целия пост
# 7
30 години е перлена сватба, на нея се подаряват перли или диаманти. За 30-годишнината на моите родители им подарихме със сестра ми нови брачни халки. Поръчахме халките с по едно малко диамантче, вградено в тях като символ, на 30-годишнината. Тъй като родителите ми са по-консервативни хора не бях сигурна как ще възприемат подаръка, но за моя радост беше посрещнат много радушно. Халките вече не се свалят, възприемат го като подновяване на съюза си , с блогословията на най-скъпото - децата им.
Виж целия пост
# 8
момичета,дайте моля идея за подарък на 30 годишнина от сватбата на родителите ми
знаете ли 30 години-сребърна ли е сватбата,златна-изобщо има ли символика
благодаря предварително  bouquet

Перлена сватба е, да...
Аз подарих на нашите - естествени перли - наниз.
Има на доста неста, ако се организираш по-навреме, може да намериш и перли, които не са дупчени Peace
Една голяма перла в кутийка е добър подарък  bouquet
Виж целия пост
# 9
За златната сватба на баба и дядо им направих колаж от техни снимки с най важните мигове в живота им, с размер 50/70см в готина рамка излезе към 50лв.- а те щяха да изпукат от вълнение горките. Също така имаше и поздрав във в."24часа", с който после обиколиха цяло село да се хвалят. Почивката също е добра идея, а ако се практични хора  може и нещо за вкъщи, като печка, микровълнова, телевизор.

колажът и поздравът в ''24 часа'' са много добри идеи.
дори да решиш нещо друго,не е излишно и едно такова поздравче  Wink
Виж целия пост
# 10
Mila mama,
Първо да те поздравя с празника и да им се радваш още дълги години здрави и спокойни! Моят съвет е да заложиш на емоционалните подаръци (след 30 години те са вече "стара къща" и вероятно си имат всичко необходимо материално).
*Правила съм също колаж и беше неповторимо - преживяваха отново спомена на всяка снимка.
*Бутилка вино с оформен етикет, посветен на тях (имена, години - ако проявиш имтеринтерес да ти обясня повече). 
*Билети за любимо представление (театър, концерт, опера, балет, дори и кино, ако са се запознали там).
 Каквото и да избереш, знай, че си им най-големият подарък. newsm03
Виж целия пост
# 11
много сте мили,благодаря на всички  bouquet
засега се спрях на дискове с музика от 70те и ми се иска и билети за концерта на Джорд Майкъл(харесват го много)
и почивка е прекрасна идея,но баща ми мрази да пътува
Виж целия пост
# 12
Следя темата с интерес.И моите родители имат 30 годишнина от сватбата. Peace
Виж целия пост
# 13
ЗДРАВЕЙТЕ,Много бих искала да ми кажеш как се изработват тези етикети за бутилки?Къде ги правят?Благадаря ти
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия