From / Отвъд - Тема 3

  • 24 229
  • 633
# 630
Абе, най-ми допадна в епизода, когато чудовищата се събудиха и се ухилиха. Миличките ми те. Blue Heart

Ми смеха е здраве Grinning
Виж целия пост
# 631
Няколко интересни снимки от групите.
Скрит текст:
Не бях обърнала внимание като се събличаше,но има много по наблюдателни от мен зрители.

Тук също не съм запомнила че роклята е същата с която погребаха майката на Кени и е на една от рисунките на Виктор.

Виж целия пост
# 632
А дали стъмняването, което предизвиква бурята, няма да позволи на чудовищата да се движат и през деня? Някъде назад четох теория, че циклите на града са свързани с години на слънчеви затъмтения 😊
Виж целия пост
# 633
Напълно е възможно.
Или може да има затъмнение с буря.
Голям купон.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия