From / Отвъд - Тема 3

  • 24 530
  • 637
# 630
Абе, най-ми допадна в епизода, когато чудовищата се събудиха и се ухилиха. Миличките ми те. Blue Heart

Ми смеха е здраве Grinning
Виж целия пост
# 631
Няколко интересни снимки от групите.
Скрит текст:
Не бях обърнала внимание като се събличаше,но има много по наблюдателни от мен зрители.

Тук също не съм запомнила че роклята е същата с която погребаха майката на Кени и е на една от рисунките на Виктор.

Виж целия пост
# 632
А дали стъмняването, което предизвиква бурята, няма да позволи на чудовищата да се движат и през деня? Някъде назад четох теория, че циклите на града са свързани с години на слънчеви затъмтения 😊
Виж целия пост
# 633
Напълно е възможно.
Или може да има затъмнение с буря.
Голям купон.
Виж целия пост
# 634
И аз си го мислех след онази теория за слънчевото затъмнение,не случайно на камъка има символ луна и слънце.
Скрит текст:
Явно и затова Смайли влиза свободно през вратата на една от къщите или това май беше лечебницата и отива при Фатима.
Виж целия пост
# 635
А дали стъмняването, което предизвиква бурята, няма да позволи на чудовищата да се движат и през деня? Някъде назад четох теория, че циклите на града са свързани с години на слънчеви затъмтения 😊
Биха могли да се движат и през деня, както го правят през нощта. Но през нощта талисманите си работят, тогава би трябвало по време на слънчево затъмнение също да работят.
Виж целия пост
# 636
Няколко интересни снимки от групите.
Скрит текст:
Не бях обърнала внимание като се събличаше,но има много по наблюдателни от мен зрители.

Тук също не съм запомнила че роклята е същата с която погребаха майката на Кени и е на една от рисунките на Виктор.


Добавям още нещо,двойката от снимката на София най-вероятно са предишната или по-предишната версия на Фатима и Елис. В стаята им,има картина,която си мислех,че е тяхна,но повече прилича на двамата от снимката


Отделно мислите ли,че на снимката на София човека най-вляво може да е Джули?
Много искам другия сезон тя да пътува в предишните цикли да видим какво е било и съответно какво са знаели другите обитатели на Фром,ще съм много разочарован ако не стане.
Виж целия пост
# 637
Все някой трябва да разкаже предишната история,и аз предполагам че сега в десети епизод Джули пак ще се върне в миналото но не при баща си,а на нещо друго и по важно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия