Термин Ноември 2025 - Тема 5

  • 30 634
  • 745
# 690
Дай Боже! Благодаря! ❤ На всички ни пожелавам спокойно майчинство и усмихнати бебета! Искам да ви благодаря за споделените емоции в тази група! Като за първо раждане, се чувствам доста спокойна, благодарение от части на вас.
Виж целия пост
# 691
Успех!!! Всичко да мине наред❤️❤️❤️

Утре влизам, вторник сутринта ме режат. Моля се всичко да мине нормално и бързо да мога да стана от леглото 🙏🏻
Виж целия пост
# 692
Успех!!! Всичко да мине наред❤❤❤

Утре влизам, вторник сутринта ме режат. Моля се всичко да мине нормално и бързо да мога да стана от леглото 🙏🏻
Успех!!! Всичко да мине наред❤️❤️❤️

Утре влизам, вторник сутринта ме режат. Моля се всичко да мине нормално и бързо да мога да стана от леглото 🙏🏻

Ти как си🤗
Изписаха ли те!
Виж целия пост
# 693
При мен няма много новини, бях на тонове и вчера и днес и утре пак, добре са, даже днес имаше и леко контракции. По обяд нещо бях като парцал, но си дремнах с каката и вече съм нов човек. Сега планът е да почистим малко, че докторът е казал, че ще ме чака най-много до петък.

П.С. Има промоция на ананас във Фантастико, мисля да взема да купя довечера, да видим дали ще помогне, само дано ми се падне хубав де. Grinning
Виж целия пост
# 694
Гледах едно видео днес, в което се казваше, че ако си бил активен през бременността, за да предизвикаш раждането към края може да лежиш и не правиш абсолютно нищо. 😄 Дадоха за пример, че повечето пъти изтичането на водите започва вечерта, когато спиш и станеш до тоалетната.
Виж целия пост
# 695
За мен вече е късно и чак ме е яд, че накупихме разни неща предварително, но пък нямаше как да чакаме…та вас поне да облекча - в baby.bg имат в момента черен петък. Някои неща са брутално добра оферта като бебефона на Филипс, намален наполовина 🫠

Чудя се дали да не поръчам памперси, но се чудя за размера и колко бройки 🤔
Виж целия пост
# 696
Момичета...мъчи ме един въпрос от много време. На вас кога ви изплатиха 45 дневния болничен? Пуснат е ако не се лъжа от 19.09 и от тогава имам изплатена само една сума (която със сигурност не е пълна), термина ми е утре и освен че бебо няма намерение да излиза и трябва да вляза в болницата, и пари няма на всичко отгоре 🤣🤣🤣
Просто ми е интересно да не е нещо с мои неща или при всички ви е така. Със сигурност не е от счетоводителя, кореспонденцията ни е директна и тя винаги казва кога го пуска
Виж целия пост
# 697
Момичета...мъчи ме един въпрос от много време. На вас кога ви изплатиха 45 дневния болничен? Пуснат е ако не се лъжа от 19.09 и от тогава имам изплатена само една сума (която със сигурност не е пълна), термина ми е утре и освен че бебо няма намерение да излиза и трябва да вляза в болницата, и пари няма на всичко отгоре 🤣🤣🤣
Просто ми е интересно да не е нещо с мои неща или при всички ви е така. Със сигурност не е от счетоводителя, кореспонденцията ни е директна и тя винаги казва кога го пуска

И при мен е същото - болничният ми е от 25.09., но засега са ми изплатили само част от сумата.
Виж целия пост
# 698
Изписаха ни на 21.10, вкъщи сме си, баткото е много развълнуван за всичко - става с мен през нощта и няма заспиване после той 😅 битовизми 😂
Така се вълнувам за всички вас! Благодаря ви на всички за тази темичка и за всичко,което сме писали през тези месеци! ❤️❤️❤️
Виж целия пост
# 699
Здравейте, момичета🤗 Само исках да ви пиша, че нашето момченце се роди снощи след 01:00. По-късно ще ви разкажа всичко. Той ли е първото бебе за ноември?😊
Виж целия пост
# 700
Kalina9999 Честито, нека много да ви радва! Бързо възстановяване и прибиране вкъщи.
Виж целия пост
# 701
Здравейте, момичета🤗 Само исках да ви пиша, че нашето момченце се роди снощи след 01:00. По-късно ще ви разкажа всичко. Той ли е първото бебе за ноември?😊
Честито, дабъде здрав малкия юнак. Бързо възстановяване на теб 💐👣

Misha002 Моя 45 дневен започва от 30.09 и към момента нямам изплатен нито един ден. Моя приятелка ражда април месец при нея са го изплатили след като е приключил целия болничен. Ако пуснат нещо ще пиша допълнително.
Виж целия пост
# 702
Много благодаря за отговорите 🤍
Успокоих се, че не е само при мен...
А има ли някоя от вас, на която като мен са ѝ сервирали , че ако не роди до термин ще влиза в болницата...
Нямах времето да го обсъдя с АГ, просто знам че влизам за наблюдение, но ми е притеснено. Нямам контракции, за разкритие никой не ме е гледал, шийката е поскъсена, но до там. Дали ще ми пускат системи или просто ще седим и ще чакаме. Също и дали е по ЗК или такъв тип престой и системи се заплащат. Имам издадено направление за раждане, но не знам дали то ще важи
Виж целия пост
# 703
Kalina9999, честито бебче Heart Eyes да ви е жив и здрав, а на теб бързо възстановяване.
Misha002, току що видях с ПИК и ЕГН в сайта на НОИ, че ми "разделят" 45 дневния болничен на два периода - този за октомври е одобрен днес (явно е трябвало да изтече месецът, понеже и аз доста чакам), което значи че утре или в четвъртък очаквам да пристигнат паричките, но само за октомври. За ноември оставащите дни, предполагам по-нататък.
Виж целия пост
# 704
Честито да е жив и здрав и много да ви радват💙
Той е май първото бебе за ноември 😁
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия