Лазерна епилация и електроепилация – 13

  • 11 352
  • 212
# 210
Здравейте!
В Ямбол на електроепилация ходил ли е някой?
Виж целия пост
# 211
Аз нещо не останах особено доволна. Само се забави растежа тук таме. Не знам мястото ли грешно избрах. На есен може да опитам другаде.
Виж целия пост
# 212
Привет ,да си кажа честно ,миналата година ходех на диоден лазер,но много ме болеше,та затова смених салона с друг с SHR( фотоепилация). След 6 месеца,мога да кажа само едно,че миналото лято на интим,нямах и един косъм,по краката хич.В момента ,след четири сесии,съм си пак космата,ефекта и минимален.Искам,не искам,пак ще си ходя на диодния,защото SHR ,не боли,но и полза няма,поне при мен.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия