Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (тема 163 - октомври 2025)

  • 129 649
  • 1 641
# 1 605
Добър завършек на деня

Виж целия пост
# 1 606
P&G явно са избрали лимит за игра 30 лв. Имат нова игра в Кауфланд. Другата седмица Олимпус е на 2.79 лв., там.
Виж целия пост
# 1 607
Prestige -кога започва тази игра , нищо не си вижда на сайта??
Виж целия пост
# 1 608
Prestige -кога започва тази игра , нищо не си вижда на сайта??
Ще разберем скоро.

Аз го чета така: Промоцията е валидна от 1 ноември. Ако има кой да я пусне в събота.. или ще е от 3-ти.

Честито за наградите. Приятелка иска от Олимпус да спечеля играта - три бележки ми даде и кръгла нула, а мислех, че става лесно и там. Та чувствайте се късметлии.
Виж целия пост
# 1 609
P&G явно са избрали лимит за игра 30 лв. Имат нова игра в Кауфланд. Другата седмица Олимпус е на 2.79 лв., там.
От около година P&G вдигат лимита за участие , но за сметка на това намалят броя и стойността на наградите. Ако да речем, се вдига цената на праха заради и инфлация, то със спадането на стойността на наградите, покупателната способност на тези ваучери е дори още по ниска. Ако преди с една награда можеше да купиш 5 броя прах за пране, сега можеш да купиш 1 и половина.
Виж целия пост
# 1 610
Поне с  кампанията за връщането на парите - 10 лв , пак ще дойде към 20 лв покупката ама само за тези промоции до 23.11 . Имаме право на две възстановявания сега е втория период.
Виж целия пост
# 1 611
Мисля че видях игра за сторител,но не мога да я намеря,може ли помощ.Благодаря !
Виж целия пост
# 1 612
Мисля че видях игра за сторител,но не мога да я намеря,може ли помощ.Благодаря !
В кутията на КК има ваучер за Сторител.
Виж целия пост
# 1 613
бушмил
Виж целия пост
# 1 614
Игра на Боровец в избрани обекти


https://docs.google.com/document/d/1lAMTF9wEiUP_Sfjso82tabOzlhCx … tpof=true&sd=true
Виж целия пост
# 1 615
Мисля че видях игра за сторител,но не мога да я намеря,може ли помощ.Благодаря !
В кутията на КК има ваучер за Сторител.
  Много благодаря, от три дни ровя из игрите и търся.Желани награди Ви пожелавам!
Виж целия пост
# 1 616
Някой да е получил обаждане от оператор, за да си предаде данните за наградата от Leibniz?
Виж целия пост
# 1 617
Някой да е получил обаждане от оператор, за да си предаде данните за наградата от Leibniz?

Не, и се чудя според мейла, аз ли да ги търся..и как Simple Smile
Виж целия пост
# 1 618
Мъжът ми е сред печелившите. Видях сега имейла. Те трябва да се свържат до 5 работни дни с вас. Ако броим 27.10., то днес този срок изтича. 40 човека имаха да уведомят тази седмица. Телефон не виждам никъде за връзка. Освен да се върне имейл с въпрос какво се случва Thinking
Виж целия пост
# 1 619
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия