На море в България на All inclusive 2026 г. - тема 1

  • 47 956
  • 717
# 705
Ние сме на Перла Бийч от днес. Ще пиша в петък как е било. Двама възрастни с две деца. Засега жената на рецепцията е много разбрана, преместиха ни от апартамент на мезонет, заради това, че исках 4 места, които да не са диван и нещо Новотон не бяха допитали. Тепърва има да видим басейна и храненето. Не очаквам нещо Уау, но дори и в хубавите хотели, не винаги има двуспални апартаменти налични.
Виж целия пост
# 706
Ние плащахме по 12 евро на Котва.
Кажи ми, моля те, колко е разстоянието от хотела до плажа в менри долу-горе?
Виж целия пост
# 707
Как е морето? Чета , че от Варна надолу до Юг всичко е в мазут?
Виж целия пост
# 708
Как е морето? Чета , че от Варна надолу до Юг всичко е в мазут?
Пред Марината водата е кристално чиста. Няма нито мазут, нито щипалки, нито водорасли. В някои от куротите пишат за мазут, но определено не е навсякъде.
Виж целия пост
# 709
За поредна година съм в Марина Сандс до Обзор. Отново всичко е без забележки.

Нире сме там от 28-ми, ще ни е за първо лято. Може ли да споделиш малко повече - има ли чадъри и шезлонги на плажа, температурата на водата в басейна, анимацията как е като за големи и малки деца. Ние ще сме с 8-годишно и 18-годишна. Има ли зумба, волейбол например? И виното хубаво ли е Simple Smile
Виж целия пост
# 710
За поредна година съм в Марина Сандс до Обзор. Отново всичко е без забележки.

Нире сме там от 28-ми, ще ни е за първо лято. Може ли да споделиш малко повече - има ли чадъри и шезлонги на плажа, температурата на водата в басейна, анимацията как е като за големи и малки деца. Ние ще сме с 8-годишно и 18-годишна. Има ли зумба, волейбол например? И виното хубаво ли е Simple Smile
Има много чадъри и шезлонги на плажа, до басейните и бара на плажа и до басейна в хотела. Сега са предостатъчни. Всички шезлонги на плажа са сменени с нови. За мен не са много ок, защото са от по-ниските, но пък са с по-мека мрежа, а преди бяха от високите изцяло пластмасови, но пък и по-твърди за лежане на тях. Имайте предвид обаче, че морето пред по-голямата част с чадъри на хотела е с големи камъни и не става за влизане във водата. От другата страна е добре. Морето е още леко хладно, но за кратко къпане и за плуване е идеално. Равно като езеро и в момента без вълни. Преди малко пробвах басейните в хотела и водата е много приятна - предпорагам 23 - 24 градуса. Т.к. сега гостите на хотела са плеобладаващо българи почти всички са на плажа. Когато повечето са чужденци масово висят на басейните и става лудница. Анимация има и за деца и за възрастни, но е доста по-вяла от предходни години, но то няма и хора на басейните, та няма и кого да занимават. Основно сутрин аниматорите са на плажа. За нас ненатоварващата анимация е +, т.к. не ни вълнува, не обичаме силна музика и лудница с игри и шум. На басейните има приятна, нормално силна музика На плажа има волейбол, на басейна и в детският кът повече следобяд има накакви игри, но не мога да кажа какви са. Не сме с деца и нямам наблюдения. Вечер има дискотека за децата и след това програми за възрастни. Снощи имаши бинго и вечер с фокуси. Довечера ще пее Искрен Пецов и още накаква програма. Пускат и музика за танци и който иска си денси. За малкото ви дете ще е ок, но на каката вероятно ще й доста скучно.  Хотелът е извън града и наоколо няма нищо. От виното съм пила само бяло и става, но е слабичко - предполагам някакво шардоне. Пия мента и розов джин. Всички алкохолни напитки са качествени.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 711
Кажи ми, моля те, колко е разстоянието от хотела до плажа в менри долу-горе?
До началото на пътеката около 200-250 метра. Казвам го със сигурност, защото си бях пуснала часовника да ми отмерва разстоянието, та отиване с връщане ми показа общо 450 метра и 5 минути.
Виж целия пост
# 712
Ще напиша кратко ревю за Voya beach resort в Свети Влас. За първи път останах толкова очарован от чистотата на един хотел в България. Постоянно се чисти, цигари около басейна по шезлонгите не се пуши, има определени места. Персонала е любезен и усмихнат. Храната беше вкусна и разнообразна. Ние избрахме стая с голяма тераса и гледка към морето. Всичко много ни хареса, определено си заслужава високата оценка в Букинг.
Виж целия пост
# 713
Гледах тези дни из социалните мрежи, че от този сезон имат павилионче за занаятчийски шоколад и отделен деликатесен кът с подготвени дъски с мезета в ресторанта.
Честно казано не се сещам за друг хотел в България, който не просто поддържа ниво, а се стреми да го надгражда всяка година.
Виж целия пост
# 714
Да, павилиончето за шоколади отваряше от 18:00 часа, а всяка вечер без неделя от 19:30 имаше нещо като средиземноморска вечер със сушени меса, мезета и вино. Отделно си има павилиончета през деня със сладолед, гофрети, сандвичи, кафета и десерти. Бяхме приятно изненадани от хотела.
Гледах тези дни из социалните мрежи, че от този сезон имат павилионче за занаятчийски шоколад и отделен деликатесен кът с подготвени дъски с мезета в ресторанта.
Честно казано не се сещам за друг хотел в България, който не просто поддържа ниво, а се стреми да го надгражда всяка година.
Виж целия пост
# 715
А с плажа как седи въпроса? Видимо е миниатюрен .
Виж целия пост
# 716
Здравейте,
Насочила съм се към Приморско или Китен. Може ли да кажете как е ММЦ? В хотел Магнолия има добра цена за ол инклузив.
Предполагам питате за хотел Магнолиите в ММЦ. Хотела не е уау, но е доста приличен има чадъри на плажа и паркинга е безплатен. Храната е добра, а басейните са супер. Къде видяхте оферта за там, защото на сайта им поне до миналата седмица до към средата на Септември всичко беше заето?
Виж целия пост
# 717
Не знам дали е миниатюрен, но на нас ни беше достатъчен. Свободни шезлонги имаше постоянно.
Вие от кои плажове сте доволни, че не на всякъде предлагат чадър и шезлонг.
А с плажа как седи въпроса? Видимо е миниатюрен .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия