Shein - тема 4

  • 24 184
  • 422
# 420
При мен също отдавна всичко е в евро и не съм забелязала поскъпване. Имам обаче две поръчки - едната направена на 11.06, а другата на 13.06., които все още не са пристигнали и вече от една седмица пише че чакат митническо освобождаване. Вчера си писах със съпорт и ми казаха че до 26.06, което е утре, ще ги получа. Честно казано не мисля, че и утре ще пристигнат и вече се притеснявам, че е възможно нарочно да ги задържат защото са доста големи пратки с много артикули и да ми искат да си платя след 01.07 по 3 евро за всеки артикул.

Последно получих в понеделник пратка, та не мисля, че има подобна хипотеза + от всичко, което прочетох таксата ще се администрира от самите електронни магазини т.е. Shein, Temu ще начисляват при поръчка още.
Виж целия пост
# 421
При мен също отдавна всичко е в евро и не съм забелязала поскъпване. Имам обаче две поръчки - едната направена на 11.06, а другата на 13.06., които все още не са пристигнали и вече от една седмица пише че чакат митническо освобождаване. Вчера си писах със съпорт и ми казаха че до 26.06, което е утре, ще ги получа. Честно казано не мисля, че и утре ще пристигнат и вече се притеснявам, че е възможно нарочно да ги задържат защото са доста големи пратки с много артикули и да ми искат да си платя след 01.07 по 3 евро за всеки артикул.

Последно получих в понеделник пратка, та не мисля, че има подобна хипотеза + от всичко, което прочетох таксата ще се администрира от самите електронни магазини т.е. Shein, Temu ще начисляват при поръчка още.

А имаше ли и при вас такова голямо забавяне на доставката?
Виж целия пост
# 422
Не бях обрънала внимание честно казано, проверих сега - 10.06-22.06 ми е поръчката, но е от Тему.
Последните три от Shein различни дати на пускане са и трите Prepared for customs clearance, но са пристигнали почти едновремено на 22-23.06, та за сега не мисля, че има повод за притеснение.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия