Афра Сарачоглу и Мерт Рамазан Демир след Златно момче и Учителят - A.B.İ🧿🤍Фенове на АфРам🤍🧿8🧿

  • 38 268
  • 739
# 285
Виж целия пост
# 286
На ТуркРу има плакат на "Нищо няма да ни се случи" и пише скоро на сайта.Има и "Пера",има и "АБИ".Направи ми впечатление за първия,че пише драма,комедия.Нещо не ми се вързаха нещата.Не може да е грешка защото ИВИ купуват всичко турско и едва ли не са запознати със сюжета.Ще видим.
Виж целия пост
# 287
Първата истинска целувка на Сейфер Simple Smile
И като се сетя как тъжно ги гледаха Пелин и Юсуф Joy



Виж целия пост
# 288
Йешим е качила Афра



Отишла е с компания да прави реклама на някакъв хотел в Истанбул, над Саръйер. Пак се сетих за Наги 🤔 Защо го беше дала вчера.
Виж целия пост
# 289
Йешим е качила Афра



Отишла е с компания да прави реклама на някакъв хотел в Истанбул, над Саръйер. Пак се сетих за Наги 🤔 Защо го беше дала вчера.

Щом Йешим ги качи, значи теорията че е с гаджето си на почивка отпада. За пореден път Сарчето не знае абсолютно нищо, но има хора които и вярват и се връзват на глупостите и като толкова знае кое е гаджето и на го напише а не да пише догадки
Виж целия пост
# 290
Анабел,то има реално мъж с тях - Хакан, но той е на другия бряг Simple Smile
Още е явно рано да се покаже новото гадже Wink
Междудругото гледам, че този хотел е близко до района на Мерт - Саръйерс.
Пък Афра от няколко дни си е оставила кучето при майката на Несла. Може колегите да са се срещнали. Сигурно чисто формално са финализирали гитито битито. Трябва да се разберат кои аксесоари и дрехи при кой ще останат Joy
Колкото и бебешки физиономии да прави Афра,аз още съм й сърдита, няма да мине номера.
Като гледам сега в Х хаштага на Афра пак е умряла работа. Още не са почнали да говорят за този дъмп. Ядосани сме феновете още.
Виж целия пост
# 291
Очакваме някой Селинчо ли?😜 Съмнявам се да посмеят преди старта на АБИ.😁
Виж целия пост
# 292
Лили, защо Селинчо? Joy
Виж целия пост
# 293
Ето, слуха се потвърждава, ще има нещо тази вечер свързано със сериала на Мерт и Мирай
Виж целия пост
# 294
Ето, слуха се потвърждава, ще има нещо тази вечер свързано със сериала на Мерт и Мирай


Започват рекламата, което значи, че скоро ще го пуснат. 😎

Наде, не знам, така ми дойде това име.😂
Виж целия пост
# 295
Това няма как да е съвпадение



Йешим е качила снимката на Афра, били са на спа и йога в този хотел.
Виж целия пост
# 296
Сериалите , героите  идват и си отиват , навиците остават Grinning

https://x.com/DisneyPlusTR/status/1978409646923608374




Да не вземат наистина да го пуснат преди Юсуфи
Виж целия пост
# 297
Мистери, разбира се, че е съвпадение, също както шапката онзи ден, случайно беше. 😂
Виж целия пост
# 298
Добре,де,аз се обърнах тотално. Не искат феновете на Сейфер, не искат феновете на Афрам. Тогава защо пускат такива препратки. Баш същата група искат да привлекат. Да вземат да решат накрая какво точно искат. С това разиграване още дълго ще ги хейтят хората.
Виж целия пост
# 299
А Протежето преди минути пусна това



Сега, Мерт или ще го играе депресиран, защото Афра не го иска, или ще пуснат целувки с Мирай 🤔
Не знам и аз, въртим 88-90. И не е съвпадение, никой не може да ме убеди. Ей така се обличаш със същия спортен екип и си правиш същата прическа, а Йешим те снима в гръб.
Гюлса няма ли да се пенсионира вече.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия