Афра Сарачоглу и Мерт Рамазан Демир след Златно момче и Учителят - A.B.İ🧿🤍Фенове на АфРам🤍🧿8🧿

  • 38 268
  • 739
# 300
Уж искат да се говори само за работата им, нали?😂

Мистери, очаквам трейлър с най-малкото целувки.😄
Виж целия пост
# 301
Аз 90-та серия с друго я свързвам - тогава си направиха Дуру 😏
Виж целия пост
# 302
Ако се въртим около тези епизоди, наемницата юли месец балдъзата ли беше? Афра като Сейран трябва да го играе тогава, неразбрала. Не е стигнало до нея. Мерт много добре изигра депресиран Ферит. Няма нужда и в реала да играе това.
Дай да минат тези епизоди,да правят сватба и Дуру. Явно това е сценария Joy
Ох, пълна комедия стана. То по-добре да го изкараме на забавление,че иначе луди ни направиха. Всичко живо е за 4-ти километър
Виж целия пост
# 303
Ко стАна сега? Афито пак не е на почивка с ново гадже, което да я обича и цени?!
Виж целия пост
# 304
Как жена като Афра ще намери мъж, който да я обича и цени? То тя засенчва всичко до и около нея. Всеки до нея става невзрачен. Ще вземат да му избият комплекси на тоя мъж до нея. Няма нужда. Я да си седи сама, какво да се занимава. Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 305
Спомени, спомени! 🤍 Аутфитчето с боНба! 🖤
Виж целия пост
# 306
А Протежето преди минути пусна това



Сега, Мерт или ще го играе депресиран, защото Афра не го иска, или ще пуснат целувки с Мирай 🤔

Лелеле, ами ако Мерт излезе с Неслишах на вечеря 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤣🤣🤣
Виж целия пост
# 307
Ко стАна сега? Афито пак не е на почивка с ново гадже, което да я обича и цени?!

Търси сега този с топките да се появи 😂
Виж целия пост
# 308
Момичета,току що изгледах първа серия на "Мошеници".Много добре.Бурак страхотен и актрисата браво,не и знам името ама много добре.Пък и тя синеочка.Ерсин обаче "изби рибата".Много готин го докарали.Пък и доста се е поочупил в играта.Май  неговото "попадение" за нов проект ще е най-доброто от на всички.Добре играе влюбен мафиот.
Виж целия пост
# 309
Виж целия пост
# 310
О,току що разбрах,че сценаристката на "Мошеници" е тази на "Присъда".Освен това сериала се излъчва в неделя.Участието на Бурак Дениз допълнително подсилва дизито.Страхотни рейтинги на първа серия.Много положителни коментари включително и такива,че в неделя ще се гледа новия сериал,а не "Сърцебиенето".Онур отново приключи кариера.Да му е честито.От всички май само Ерсин уцели десятката.
Виж целия пост
# 311
Момичета,има вероятност това да е вдъхновението за този аутфит на Афра Wink
Чакайте да добавя, че да съм коректна. Снимката на Мерт е фотошоп. Но не пречи да е видяна и да е вдъхновение Smirk
Виж целия пост
# 312
Афра е поздравила на руски жена, на име Лена. Трябва да е било по време на снимките на лятната реклама на ДеФакто

https://x.com/ojamajolight/status/1978452988327854393
Виж целия пост
# 313
Малко ИИ
Последната снимка с бяло и черно ми дава вайб Светицата и Демонът Smirk


Виж целия пост
# 314
Няма Мерт, няма Чачо, няма Озан, няма Керем - Принтерът е номер 1😂

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия