Афра Сарачоглу и Мерт Рамазан Демир след Златно момче и Учителят - A.B.İ🧿🤍Фенове на АфРам🤍🧿8🧿

  • 38 268
  • 739
# 315
Всъщност покрай историята с наркотиците може и да е най-коментиран. Не всеки ден окошарват актьори заради дрога.
Виж целия пост
# 316


Все по -хубав става Мерт Heart Eyes

https://x.com/DisneyPlusTR/status/1978521914558628093/photo/
Виж целия пост
# 317

Страхотен Мерт!😍😍😍 И Мирай изглежда много добре.
Виж целия пост
# 318
Е, хубава работа... Какви са тия ръце в джобовете? Няма ли ръка през рамо, кръстче? Rolling Eyes

Мирай ми харесва повече на тази снимка Sunglasses
Виж целия пост
# 319
Дисни са написали "Скоро", което според мен означава, че тази година ще излезе. 😎
Виж целия пост
# 320
Нали знаете , момчетата по -късно възмъжават  Стремглаво се  върви натам



Рени това е снимка от последния снимачен ден и бяха забелязали гробище от снимките на екипа Та може да не е било подходящо Grinning
Виж целия пост
# 321
Нали знаете , момчетата по -късно възмъжават  Стремглаво се  върви натам



Рени това е снимка от последния снимачен ден и бяха забелязали гробище от снимките на екипа Та може да не е било подходящо Grinning

Наистина изглежда страхотно!😎
Виж целия пост
# 322
Нали знаете , момчетата по -късно възмъжават  Стремглаво се  върви натам



Рени това е снимка от последния снимачен ден и бяха забелязали гробище от снимките на екипа Та може да не е било подходящо Grinning

Наистина изглежда страхотно!😎
Тъкмо прочетох този коментар Joy
"Мерт гори, режим Актан отново е включен ".Kissing Heart

"Актан не прилича нито по енергия, нито по фенотип на нито един предишен герой на МРД "
Виж целия пост
# 323
На мен прическата не ми харесва. Защо съседите от известно време всичко трябва да зализват. Афра още не съм я преглътнала с косата как й я бяха зализали. Сега и Мерт ми го омазнили. На една страна. Тези стилисти да не си мислят за крави и за лизане. Егати каква е тази мода с прическите. Поне вече няма да е проблем хората да си ходят с мазни коси. То така изглежда Simple Smile
Виж целия пост
# 324
Така е, Краси. Във всяка роля Мерт е супер различен и нямам търпение да го видя и като Актан.
Виж целия пост
# 325
На мен Мерт ми изглежда ужасно изморен, както на всички снимки с фенове от последната седмица.
Виж целия пост
# 326
Много ми е красив и на мен! 🧿🤍🪬♾🧄
Най-красив! 🧿
Виж целия пост
# 327
Бях се настроила за трейлър, ама хайде да не прекалявам. 🤪
Виж целия пост
# 328
Снимката с Мирай е от последния ден на сета! ✌🏻

🤍🧿♾🪬🧄
Виж целия пост
# 329
Обаче си личи, че е отслабнал. Много добре изглежда. В сезон 3 на Рибарчето Рамо ми беше най-пухкав, беше си мечо. Сега е втален с мускули. Секси Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия