КЪЩАТА НА ИНФЛУЕНСЪРИТЕ - Тема 13 (Сезон 4)

  • 45 023
  • 866
# 780
Дано този сезон не е само от участници в други риалити формати Angry
Виж целия пост
# 781
Блякс. Нали уж ни четат Павел и Ицака? Никъде не видях някой да иска такива кокошки! Две години мрънкаме,  че става негледаемо, а те сеир, та сеир.
Виж целия пост
# 782
Яница (Hells Kitchen), Тянко (Игри на волята), Стела (Един за друг), Диона, Габи Бланко отдавна са ясни, скоро ще разберем и останалите.
Виж целия пост
# 783
За този видях коментари, че е Кристиян Кирилов от София ден и нощ, има сходни татуировки, не са същите, но те ако са Ai, той ще ги е променил. Някой, ако повече го следи, да каже дали му прилича.

Аз май няма да имам време да гледам тази година.
Виж целия пост
# 784
Като се загледам, мисля, че един ми прилича на Джийсън Брад Люис от X-Фактор. Също и Виктор от ЕЛР.
Виж целия пост
# 785
Тянко е вдясно предпоследен.
Мъжете изглежда са с двама по-малко.

Обявеният участник не го разпознавам, не пасва да е Кристиян Кирилов по въпросителните в името.
Честно казано повечето са ни непознати, но нормално да нямаме ентусиазъм след миналогодишния сезон.
Виж целия пост
# 786
Е коя от всички ще е Стела на тази снимка?
На мен на никоя не ми прилича.
Габито наистина се разпознава.
Този Тянко, какъв е ? Преди Игри на волята го виждах да се подмята по екскурзии с Гани, струваше ми се много претенциознен и кифла. Изобщо не знам как се е записал в Игри на волята не съм го гледала не знам как се представил.
Сега ми излизат в Ютюб клипове, че подкаст прави. Сега пък в къщата на инфлуенсърите,  че какъв инфлуенсър е той 🙄
Виж целия пост
# 787
И някаква Петя (гадже на брата на Дани Хаха)
Виж целия пост
# 788
Този в средата (1) много ми наподобява на Диджей Дамян. А на (2) съм почти убедена че е Виктор Гогов от "Зона X"
Виж целия пост
# 789
Цялото семейство Владови ли ще поканят?
Догодина очаквам етървата.  А после учинайката на Гроздето Joy
Виж целия пост
# 790
Защо? И Тянко ли е роднина на сестрите? Grinning В Xeлс Китчън нали вкараха един, който се оказа теxeн братовчед... Яница  го разконспирира. Шеф Ангелов беше в ступор, xaxa.
Нали уж ни четат Павел и Ицака?
Съмнявам се вече да четат, порасна им работата. В първия сезон (като прохождаше това предаване), четяха и ни xвалеxa. Ама след  xeйта, който се сипеше покрай последния сезон (то почти нямаше един положителен коментар), със сигурност вече не ни понасят. Може би Бубето чете и преразказва иронично на Ицака. Те не се влияят нито от градивна критика, нито от съвети. Във всеки сезон все повече и повече сексуални игри, порно актьори и простотия. Скандалите - те са ясни. Xaзартни реклами.. накъде без тяx. Пошли и необразовани хора се издигат на пиедестал. По-интелигентните са скучни, и така... Да видим какъв сеир са подготвили сега Wink
Виж целия пост
# 791
Няма да забравя Азов, който за мен е нормален и интелигентен, колко беше потресен от престоя си там и как свободно коментираше след това. На мен такива хора ми се гледат.. ама нъц.
Ще гледаме сбирщайн от ергенки и ИВ , че никой нормален не иска да влезне явно.
Виж целия пост
# 792
А свършили ли са снимките? Вчера видях Кристина от ЕЛР в София
Виж целия пост
# 793
А свършили ли са снимките? Вчера видях Кристина от ЕЛР в София

Да, снимките бяха през месец май, може и малко от началото на юни.
Виж целия пост
# 794
Няма да забравя Азов, който за мен е нормален и интелигентен, колко беше потресен от престоя си там и как свободно коментираше след това. На мен такива хора ми се гледат.. ама нъц.
Ще гледаме сбирщайн от ергенки и ИВ , че никой нормален не иска да влезне явно.

На мен затова ми бяха интересни първите сезони на къщата - защото влизаха основно хора, които са изградили аудитория в социалните мрежи, благодарение на съдържанието, което създават. Риалити инфлуенсърите са буквално без съдържание (с малко изключения) и на мен не ми се гледат отново в такъв формат. Обикновено те са обиграни и търсят екранно време чрез сеир и провокация, които продукцията с удоволствие подкрепя и на моменти сама провокира.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия