iHerb.com (USA) - сайт за хранителни добавки, храни и козметика - 138

  • 45 106
  • 740
# 135
Към denis© и към останалите, които могат да се включат с препоръка Simple Smile. Търся шампоан/ може и някаква терапия за почистване на косата от варовик от твърда вода. В града ни водата е ужасно твърда, и това се отразява на косата. Става една такава вяла, независимо от грижите които полагам за нея. Обичайно се спасявам от това положение с дълбоко почистващ шампоан ( на CHI ). Горе-долу става. Преди много години си спомням, че бях купувала продукт, който се ползва от плувци. Беше в сашета, разтваря се във вода и се мие косата, като с шампоан. Ефектът беше поразителен за моята коса - лъскава, лека, жива...
Дали сайтът предлага подобен продукт?
Виж целия пост
# 136
Тези Д3 и К2 добри ли са като форми и съотношение:
https://bg.iherb.com/pr/california-gold-nutrition-vitamin-d3-k2- … e-capsules/124745
https://bg.iherb.com/pr/now-foods-mega-d3-mk-7-120-capsules/113325
Колко е оптималното съотношение Д3 към К2. Ще ги приемам за нисък витамин Д (изследван е) имам и Хашимото.
Виж целия пост
# 137
Към denis© и към останалите, които могат да се включат с препоръка Simple Smile. Търся шампоан/
Скрит текст:
може и някаква терапия за почистване на косата от варовик от твърда вода. В града ни водата е ужасно твърда, и това се отразява на косата. Става една такава вяла, независимо от грижите които полагам за нея. Обичайно се спасявам от това положение с дълбоко почистващ шампоан ( на CHI ). Горе-долу става. Преди много години си спомням, че бях купувала продукт, който се ползва от плувци. Беше в сашета, разтваря се във вода и се мие косата, като с шампоан. Ефектът беше поразителен за моята коса - лъскава, лека, жива...
Дали сайтът предлага подобен продукт?
Изплакване с вода + оцет, лимонов сок ... не помага ли?
За плувците - трябва да премахва/неутрализира хлора ...?!
Разгледай тези продукти - басейни и морска вода:
https://bg.iherb.com/pr/olaplex-n-4c-bond-maintenance-clarifying … -oz-250-ml/144679
https://bg.iherb.com/pr/socozy-kids-swim-3-in-1-shampoo-conditio … l-oz-311-ml/92287 този детския е хубав
https://bg.iherb.com/pr/stream2sea-active-conditioning-shampoo-b … l-oz-50-ml/143837
 и за балансирано рН ( варовита вода)
https://bg.iherb.com/pr/phillip-adam-shampoo-apple-cider-vinegar … l-oz-355-ml/90305
https://bg.iherb.com/pr/mild-by-nature-pomegranate-mint-balancin … -oz-473-ml/101051
https://bg.iherb.com/pr/pura-d-or-apple-cider-vinegar-thin2thick … l-oz-473-ml/98391

ПП. Разгледай и продуктите на тази серия:
https://bg.iherb.com/pr/devacurl-no-poo-original-zero-lather-cle … -oz-355-ml/113051 - това е хубав продукт

Тези Д3 и К2 добри ли са като форми и съотношение:
Скрит текст:
1. https://bg.iherb.com/pr/california-gold-nutrition-vitamin-d3-k2- … e-capsules/124745
2. https://bg.iherb.com/pr/now-foods-mega-d3-mk-7-120-capsules/113325
Колко е оптималното съотношение Д3 към К2. Ще ги приемам за нисък витамин Д (изследван е) имам и Хашимото.
И двата продукта са хубави:
Ако ще се приема до 5000IU D3 -  стават 1. и 2.
Ако ще се приема 10 000 IU D3 - трябва да се ползва само 1. /на CGN ( по 2 капс.)

iHerb® Код:  YUL919
- въвежда се след друг код
Виж целия пост
# 138
Благодаря, Денис!
Виж целия пост
# 139

Brands of the Week
- до 20% намаление
валидни до  5 ноември - 20:00 ч. н. вр.



Виж целия пост
# 140
Денис, изгодно ли е още да се пазарува в долари от Ихйрб?? Или е по-добре в евро
Виж целия пост
# 141
Денис, изгодно ли е още да се пазарува в долари от Ихйрб?? Или е по-добре в евро
По моята банка (ЦКБ) е по-изгодно в $.
При сума $98.24 (86,92 €) - разликата е 3,17лв
Днес $ е 1,70лв
Виж целия пост
# 142
Това с долари и евро някаква настройка ли е? При мен всички цени са в лв.
Виж целия пост
# 143
Това с долари и евро някаква настройка ли е? При мен всички цени са в лв.
Да, това са настройки - винаги може да ги променяш, както желаеш.
Намират се на страницата, горе в дясно


Отваряш и избираш:

Виж целия пост
# 144
Здравейте! Нова съм в групата. Може ли да ми кажете или да ми препоръчате нещо за косопад? Много ще бъда благодарна, ако някой сподели с какво мога да си отърва от този косопад😔.
Благодаря!
Виж целия пост
# 145
Търся шампоан/ може и някаква терапия за почистване на косата от варовик от твърда вода. В града ни водата е ужасно твърда, и това се отразява на косата. Преди много години си спомням, че бях купувала продукт, който се ползва от плувци. Беше в сашета, разтваря се във вода и се мие косата, като с шампоан. Ефектът беше поразителен за моята коса - лъскава, лека, жива...
Дали сайтът предлага подобен продукт?
вече не ги предлага, но ги има в Нотино
дълбоко почистващ шампоан против твърда вода
Malibu C Wellness Hair Remedy Hard Water



код : MUC722
Виж целия пост
# 146
Знаете ли защо не мога да избера доставка със Спиди ако сложа чай в кошницата? Това някакъв бъг ли е?

Код за отстъпка при поръчка от www.iherb.com - KJB032
Виж целия пост
# 147
Махни чая и ще може.
Вече се обсъждаше, че чайовете са с бг пощи.


Впрочем неща които сме купували и взимаме втори път вече не присъстват в списъка с отзивите.
Имах дъвки и един инхалатор. Няма ги. Явно вече е само за нови неща, които взимаме.
Но преди помня, че давах отзив за един хлъзгав бряст два пъти.
Явно са променили правилата.
Виж целия пост
# 148
Аз точно чай исках. Ясно, благодаря.
До скоро по подразбиране беше Спиди, сега трябваше да избера Спиди - по подразбиране е Български пощи. Не знам някакви настройки ли са?! И валутата беше сменена.
Виж целия пост
# 149
Благодаря на всички включили се с предложения за терапия за твърда вода. Ще пробвам някой от предложените неща.
И да споделя впечатления на прием на Глутамин. Преди го пиех само след тренировка. От 15-тина дни насам го пия 2 пъти на ден. Сутрин с колагена (не знам дали е добре, но така ми е удобно) и вечер, 20-тина мин.преди вечеря. Ефектът при мен е по-добър - повече енергия и тонус. Нямам друга промяна в ежедневието, така, че го отдавам на приема на Глутамин. Сега вече определено виждам ефект от него.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия