Родители, дали болните си деца за отглеждане

  • 110 896
  • 1 184
# 105
Успех и кажи какво е станало по късно
Това ми е било ме4тата да може да им се търси отговорноста на лекарите #2gunfire ,тогава доста ще се замислят какво правйат и как го правят
Стискам ти палци и успех
Виж целия пост
# 106
успех с делото.В крайна сметка трябва да има наказани...А и ти поне знаеш какво точно се е случило и каква и от кого да търсиш отговорност.За същаление аз и това не успях да открия след 3 месеца ходене по мъките.Дори незнам причината поради която стана така-дали увреждането е вродено или е последствие от раждането.Каквато и да е причината виновни има,но май никога няма да разбера кои са те.
Виж целия пост
# 107
[quote author=aidi4ka
мисля,че има смисъл!
да ,трудно е но не мога да си замълча
....ама не се стърпях!

 Аз ако имаш нужда от подкрепа с присъствие ще съм до теб! Само кажи кога


Подадох си документите за напускане от работа,  мислех че като работя ще ми е по леко, да ама не! всеки ден се прибирам много изнервена и все не ми се прави нищо! Занемарила съм си къщата. Вярно е че имам само една стая за почистване ама и това ми е много, добре че мъх като слънце и Sad за сега още грее а не е в затъмнение: ) ( малко да се посмеем) иска ми се да се съберем всички и да ви кажа колко много ми помаате! и сега вместо да си легна аз пак  искам да Ви пиша, само Вие сте ми!
Четвъртък и петък почивах и в петък пътувахме до Вяра, 3 часа ме боля корем (нали съм жена все пак) после като си видях детето и като го прегърнах и целунах и ми се искаше да си го взема, и ми прилоша, не не ми прилоша, направо ми се затвори света пред очите, нищо не виждах, само  държах Вяра в ръцете си за да не падна на земята!  И после пак път....
Когато я дадохме на жената да я вземе, изведнъж се стъмни и заваля порои! Тогава  ми идеше да викам! то Времето не е виновно! А кои е виновен? няма отговор
Виж целия пост
# 108

 Аз ако имаш нужда от  подкрепа с присуствие  ще съм до теб! Само кажи кога


И аз
Виж целия пост
# 109
 (като си видях детето и като го прегърнах и целунах и ми се искаше да си го взема, и ми прилоша, не не ми прилоша, направо ми се затвори света пред очите, нищо не виждах, само  държах Вяра в ръцете си за да не падна на земята!)

Мила meyz силно те прегръщам Hug
Чета и немога да спра да плача, защото знам как се чувстваш. Всеки път когато съм при моето ангелче и когато трябва да се разделим сам така. Иска ми се да пиша повече, но не мога, много се развълнувах.
Тази седмица и аз ще пътувам при моето ангелче.
Дръж се мила Hug Hug Hug


Виж целия пост
# 110
Мили майчици, прегръщам ви силно!  Hug Hug Hug
Ела, поздравления за годишнината на голяма патерица, с пожелание за раздухване на мъката и тъгата и дълги години безоблачно щастие   bouquet
Мейтз, как е малката сладурка? Много се радвам, че си я напрегръщала и нацелувала златната душичка!
Лили, никак не ти е лесно, но чудесата се случват всеки ден, имай кураж, вяра и сили! Praynig
Пожелавам ви спокойна и усмихната седмица, грижете се за себе си, за да бъдете полезни на малките слънчица и на хората около вас!   bouquet
Виж целия пост
# 111

 Аз ако имаш нужда от  подкрепа с присуствие  ще съм до теб! Само кажи кога


И аз

благодаря ви момичета!
мила Мейз,боли ме като виждам как страдаш
минала съм по този път и няма смисъл да те успокоявам ,че скоро болката ти ще отмине
моя опит показа,че продължава да боли дори и след години
преди мнооого време имаше конкурс в "портал интеграция" на тема "най-важния урок в живота ми"-написах есе и много ми се иска да го прочетеш
сигурна съм,че ще разбереш посланието ми!
ама като съм малоумна и не мога да го сложа тука...
прегръщам те!
Виж целия пост
# 112
конкурсната творба на aidi4ka
Виж целия пост
# 113
За йогата и аз съм за, ако намерите курс, хайде заедно.
Не мислете толкова какво ще стане с децата след вас, за всичко се намира решение. В нашия блок живеят 2-ма човека с доста тежки психо отклонения. Нямам време да пиша, но се справят, дори и с помоща на съседите.


да
излишно е да се тормозите за тези неща - никой не знае колко ще живее
моя приятелка остави дете на 3г когато тя бе на 23г...
има хора надживели децата си...
света е шарен и ако се затворим в страховете си...
може да се океаже че вашите деца ще имат много по-хубав и пълноценен живот от много "здрави" деца...
чожвек не му е дадено да знае - той взима решение безда знае последиците - това е живота
Виж целия пост
# 114
Айдичка, това сме всички ние. Само, че ти си намерила най-цветните и силни думи за да го изразиш.  Hug
Виж целия пост
# 115
Мога да добавя още много неща в това!
Прегърни силно детето си!  Аз всеки ден щом видя племенницата ми макар да не знае защо тя ме целува и когато ми каже ЛЕЛЪО  ОБИЧАМ ТЕ! Ей така, без дори да иска нещо все едно малката ми Вяра е там до мен и ми се усмихва!  бабата на съпруга ми когато се прибрахме от  Дима ме попита- Вече усмихва ли е? а аз побързах да и кажа -  НЕ
Ако има някаква сила било то Господ или Аллах или каквото и да е там, се моля да вземе при се беси моята Вяра, ако е на небето там има много повече хора които да я карат да се усмихва!

Седя пред клавиатурата и се мъча да напиша нещо! Бабата искаше да  гледа записа от сватбата ни и... и седя и се крия в ъгъла, тогава плачех от щастие а сега от мъка.
И преди да се появи пак някои да ми каже да не се обвинявам или да  си взема детето, Не искам да ме успокоявате а само да се обърнете кум децата си и да ги целунете от мен! Heart Eyes
Виж целия пост
# 116
Мейзи,   bouquet
Може ли нещо за разсейване.  Grinning Разбрахме, че всички сте надебеляли-като мен bowuu С Мая решихме да пуснем една тема- нещо като "Дебелариум" за да се стимулираме един друг и да споделяме опит. Знам, че има такива теми в Красива мама, но ние сме други дебеланки Grinning По- специални. Hug
Виж целия пост
# 117
Как ми се иска да те прегърна. За тебе  Hug Hug Hug Hug Hug
Бъди силна!   bouquet

хахаха Йосарянче - от най-голямата дебеланка в целия форум  Hug
Виж целия пост
# 118
 yosarian   Става,  аз сега съм на череши, ама нещо не не помага на финансите хихихк 
Виж целия пост
# 119
Мейтз, сякаш съм усетила молбата ти, вчера за малко се отбих да видя Маги в Дома и през цялото време я прегръщах и целувах, като й обясних, че това е от всичките ми приятели, накрая на нея й писна и се измъкна  Embarassed, така че считай молбата си за изпълнена Simple Smile)
Така, темата за дебелариума е чудесна и много актуална и за мен, хехе
от днес трябваше да съм на протеинова, антивъглехидратна диета, ноооо.... хъх
моля ви бройте ме, че положението е крайно неестетически пригледно
Прегръщам ви горещо, много целувки на дечицата и спокойствие и мъдрост за родителите   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия