Онур Туна и Севда Ергинджи/Минали и бъдещи проекти и партньори Тема № 40

  • 54 769
  • 687
# 420
Злати, честит рожден ден !Желая ти много ,много здраве,късмет и щастие ! Благодаря за всичко,което споделяш в темата!
Виж целия пост
# 421
Честит рожден ден, Злати!
 Пожелавам ти всичко онова, което те прави щастлива в живота и много хубави вълнения и емоции, споделени с любимите ти хора!

Виж целия пост
# 422
Здравейте,момичета!



Честита Баба Марта!Честит ви нов месец!
Да сте здрави, усмихнати, щастливи и да сбъднете мечтите си!


Дари,Верче,Дъга, благодаря ви за пожеланията и картичките с цветя! Hug Да сте живи и здрави! Kissing Heart







Вчера Баръш Ялчън/Ерол е имал РД.Юбилей-50 г.Да е честит!
(Явно сме родени на една дата.)





Скрит текст:
Вургун ще се сбогува със сериала в предстоящите епизоди.

Желая ви прекрасна неделя!

Виж целия пост
# 423
Виж целия пост
# 424
Добро утро,момичета!



Преди минути пуснаха откъса/3 фр. за 52 еп.


https://www.youtube.com/watch?v=-5m0daGEDDA






🎭Младата актриса Аден Тюрк се присъедини към актьорския състав на сериала.
 Вчера тя се снима с Озан/Синем.Да видим каква ще е ролята й? Thinking





Очаквам пост за да пусна довечера линковете и допълнителните снимки.

Приятен ден и успешна седмица!
Виж целия пост
# 425
Злати, честит рожден ден на патерици Kissing Heart

Виж целия пост
# 426
Здравейте!

Еве,благодаря! Heart

хаштага


линковете за руската онлайн озвучка
1.https://ruturkserial.net/dalekiy-gorod-asdfgiuyt852tyu/4758-dale … g8d5gsd5b25f.html
2.https://turoktv.com/16752-dalekiy-gorod-seria-52.html
3.https://ruturkru.net/150-dalekiy-gorod-serial-utytutughghgfg85hj8jj.html

откъса/3 фр. с руски субт.
https://turkrutv.net/dalekiy-gorod-52-ceriya.html



Част от допълнителните снимки..
















Всички снимки,част 2


https://www.youtube.com/watch?v=9uPv2ckBSvc

================================================

„Мога да ѝ позволя да остане с него, при едно условие!“


https://www.youtube.com/watch?v=wjxKL3iSAVY



Виж целия пост
# 427
Добро утро

Виж целия пост
# 428
Здравейте,момичета!



148 ГОДИНИ СВОБОДА!
Честит национален празник, българи! Бъдете горди със свободата,
 извоювана от предците ни и пазете паметта им жива! 🇧🇬


Дари,благодаря за рейтинга! Flowers Hibiscus

Вече се повтарят с едно и също.Направо се въртят в кръг.Hands V

1 фр.за 53 еп. с руски субт.
https://vk.ru/turkdizi.online?w=wall-190076650_1194699

52 еп. с руски субт.
https://pro.1plus1tv.com/20994-dalekij-gorod-uzak-sehir-vse-seri … sskom-jazyke.html









Приятен празничен ден!
Виж целия пост
# 429
Здравейте, отново не съм гледала епизода на Далечен град ,а само отделни откъси,но оставам с впечатлението ,че разтягат тази ситуация с Боран,защото се готвят за трети сезон .Но ако продължат така,макар че имат висок рейтинг ще загубят според мен.Отделно ,че Алия не се научи да уведомява Джихан какво мисли да прави и т.н.Ама филм да става да има какво да коментираме и да се ядосваме😀.
Виж целия пост
# 430
Здравейте Злати благодаря за всичко. Гледам,гледам и ми писна този омагьосан кръг. То не бе Дениз,Аля, Боран.
Дано измислят нещо друго


Виж целия пост
# 431
Здравейте,момичета!





Верче,Дари,съгласна съм с вас за ДГ!Омръзна тази линия.Да дадат повече за Наре-дали е бременна,за сега само намекват.Намалиха Кая,Зеррин и тяхното бебе.



]


Скрит текст:
.
📌 Наре е бременна
📌 В епизод 54, Садакат ще отиде в затвора.
📌 Боран ще бъде спасен от Еджмел.
📌 Боран ще предложи на Алия сделка: да стои далеч от Джихан.
📌 Алия ще приеме сделката. Джихан ще научи за сделката и ще се разстрои на Алия.

Желая ви приятен следобед!
Виж целия пост
# 432
Здравейте

Виж целия пост
# 433
Здравейте,момичета!



Дари Flowers Hibiscus









Илкай Кайку/Фидан


Дълъг спойлер...

Скрит текст:
— Боран ще се оплаче от Садакат.
— Садакат ще отиде в затвора.
— Наре ще бъде блъсната от кола.
— Дъщерята на Вургун ще се появи в сериала.
— Състоянието на Наре ще бъде критично.
— Мерием ще се присъедини към сериала.
— Боран и Мерием ще си сътрудничат.
 — Мерием няма дете.
— Мерием и Джихан ще се срещнат в затвора.
 — Когато Садакат е в затвора, Джихан ще я посети и ще види Мерием там.
— Когато Джихан дойде да посети Садакат, тя ще каже: „Ще ти покажа нещо“ и ще му покаже Мерием.
— Сватбата на Джихан и Алия беше презаснета (сценарият беше променен).
— Събирането на Кая и Зерин също беше презаснето.
— Боран и Мерием ще останат в сериала до края на сезона.
Забележка:
— Няма да има раздяла или сериозен спор между Джихан и Алия — най-много две или три злоби или капризи. Определено няма да има раздяла и Мерием няма да може да се изправи между тях.
— Поради падащите рейтинги на Боран, Мерием е въведена в сериала, за да проучи по-задълбочено любовта на Джихан и Алия.
— Джихан и Алия ще се сближат още повече и се очаква рейтингите да се повишат.
— В 3-ти сезон няма да има сюжетна линия с участието на Мерием; фокусът ще бъде върху житейската история на Алия.

Да видим ще пуснат ли 2-ри фр. довечера?

Приятен следобед ви желая!


Виж целия пост
# 434
Добро утро



Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия