
Дари


Изчаках да излязат новите снимки и озета за 53 еп.за да пусна пост.






и озета:
След ожесточена конфронтация с майка си, Боран успява да обърне играта, която му е била подготвена. Садакат, обременена от тежестта на престъплението, на което е била свидетел, е притисната между това да го разкрие и да защити сина си. Алия и Джихан усещат какво се случва и се опитват да принудят Садакат да проговори; Садакат обаче вярва, че носи най-голямата отговорност за настоящата ситуация на Боран и избира да мълчи.
Междувременно единствената цел на Джихан и Алия е да стигнат до Джихан Дениз. Точно когато всичко изглежда решено, неочакван инцидент нарушава баланса, отваряйки вратата към нов повратен момент, който засяга съдбата на всички. Събитията потапят Садакат в дълбока морална дилема. Виждайки, че стъпките, които е предприела, за да защити сина си, са повлияли на други животи, тя е на ръба на трудно решение.
След тези събития Боран изправя Алия пред неочаквано състояние. Алия е принудена да вземе трудно решение да се събере отново със сина си, решение, което бележи началото на мълчание, което ще изпита съдбата ѝ с Джихан за пореден път.
Всички снимки в клипа
https://www.youtube.com/watch?v=1BP8G8q4dg0
Приятен пролетен следобед!

=========================================
И 2-ри фр. за 53 еп.
Наре беше блъсната от кола!
https://www.youtube.com/watch?v=mkYCUk--9cg
и с руски субт.
https://turkrutv.net/dalekiy-gorod-53-ceriya.html
Очаква ни тежък епизод....

Лека вечер!
































































