Черен петък 2025

  • 127 561
  • 1 019
# 135
Ще търся пречиствател за въздух, че чакаме бебе и евентуално за компактна пътека за вървене за апартамент, предвид предстоящия сезон.
Виж целия пост
# 136
Купих спално бельо миналата година от Dilios. Много добро качество -за една година чаршафите не са мръднали.
С цип ли са пликовете?

Редактирам, че сега посталах спалния комплект:
Не е с цип пликът на спален комплект с чаршаф ранфорс, с тик-так копчета е.

Объркала съм се, защото на Юск е с цип. Blush

Редактирано
Виж целия пост
# 137
Много хвалят тези на pink agel. Но не съм ги пробвала
Виж целия пост
# 138
Здравейте! Харесахме на детето колело от Декатлон, случайно да знаете те дали са имали и/или ще имат ЧП?
Виж целия пост
# 139
Здравейте! Харесахме на детето колело от Декатлон, случайно да знаете те дали са имали и/или ще имат ЧП?

Имат -20% всяка година
Виж целия пост
# 140
За спално бельо и аз харесвам на Dilios, обикновено и те имат черен петък, така че ще ги следя и тази година.Харесват ми като качество, а и размерите им пасват на моите завивки.Веднъж гледах на Jusk и нещо ми се сториха странни размерите на пликовете.
Виж целия пост
# 141
Здравейте! Харесахме на детето колело от Декатлон, случайно да знаете те дали са имали и/или ще имат ЧП?

Имат -20% всяка година
Кога го правят черния петък?
Виж целия пост
# 142
Във Flip. Миналата година имаше добри намаления, но преди Черния им петък. На ЧП бяха по-високи цените.

Доволни ли сте от тях? Заглеждам и аз, но много ме усъмниха телефони на по година със 100 % батерия
Виж целия пост
# 143
Имам Iphone от 1 година със 100% батерия-нямам никакви забележки.  Работи безупречно. Мои близки също купуват оттам и те са доволни.
Виж целия пост
# 144
Сменят батериите, за това са така. Аз не съм купувала, но мои близки имат и нямат оплаквания.
Виж целия пост
# 145
Сменят батериите, за това са така. Аз не съм купувала, но мои близки имат и нямат оплаквания.

Със сигурност, няма как да са със 100, а както знаем оригинални батерии за айфон няма
Виж целия пост
# 146
Аз купих на дъщеря си iPhone от flip и съм много разочарована. За 3-4 месеца спря да вибрира, спря да му се включва фенерчето и светкавицата. Иначе за 1 година батерията му е на 100% все още, но се налага да го зарежда по-често от мен. Аз моя го използвам постоянно (в работата съм постоянно със слушалки и музика, отделно е вързан към часовник), а тя е на училище и не го използва почти през деня.
Виж целия пост
# 147
По повод спалното бельо и по повод ниските цени, държа да споделя какво получих за по 25 лв. Разкош


Памук
Виж целия пост
# 148
Съсел@ - от Трендиол ли?
Виж целия пост
# 149
На Cotton Box имам комплект сатениран памук и е страхотно качество.
Някой знае ли на Хиполенд и Комсед кога ще е ЧП?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия