Черен петък 2025

  • 127 560
  • 1 019
# 195
Записвам се да следя темата , тъй като от няколко гдини вече ми е по-удобно да набележа разни неща за купуване , подаръци и др. , да следя цените и на черен петък да купя.
Решила съм да взема пречиствател за въздух за вкъщи. Нямам идея кои са хубави и кои не , така че ще проуча и набележа нещо.
Хиполенд и Комсед са ми задържителни , така подготвям всички детски подаръци.
Ще следя сайтовете за парфюми, че съм си набелязала един.
И накрая ще си напазарувам козметика от Бер кер и може би нещо от ХМ , ако имат хубаво намаление.
Виж целия пост
# 196
Виж целия пост
# 197
MyGeisha ще имат намаление от 31ви... страхотни и трайни аромати Simple Smile)
Виж целия пост
# 198
MyGeisha ще имат намаление от 31ви... страхотни и трайни аромати Simple Smile)

Благодаря за инфото! Интересни се оказаха и...румънски (според Фрагрантика ру) Пишете, моля,  впечатление ако сте имали някой от тях.
Виж целия пост
# 199
Фешън дейс...1 месец по-рано 🤣

Това ми излезе сега във фейса

Виж целия пост
# 200
MyGeisha ще имат намаление от 31ви... страхотни и трайни аромати Simple Smile)

Благодаря за инфото! Интересни се оказаха и...румънски (според Фрагрантика ру) Пишете, моля,  впечатление ако сте имали някой от тях.
Румънски, които се правят в Дубай, мацката много държала всеки аромат да е изпипан.

Случайно попаднах на тях в Парадайз преди време и се влюбих в едно бижу. Естествено и втори си взех. Непозната жена дойде при мен и ми каза "срам не срам, реших да Ви питам за парфюма Ви, много ми харесва" - като ние бяхме и на разстояние. Доста траен аромат, приятен. 

Връхните му нотки са смокини, средните – амарето, базови – кехлибар… усеща се и роза, бишкота.


Другият ми любим, който също имам в момента е CAROLINA HERRERA - Good Girl Very Good Girl Elixir.

Аз харесвам сладички и открояващи се парфюми, които определено оставят своя почерк.
Виж целия пост
# 201
Тези парфюми къде могат да се намерят?
Виж целия пост
# 202
Тези парфюми къде могат да се намерят?
В Мол Парадайс и в Дъ Мол могат да се намерят, онлайн в дъглас се предлагат. Имат си и техен официален сайт, ама там цените са завишени според мен.
Виж целия пост
# 203
Здравейте! Харесахме на детето колело от Декатлон, случайно да знаете те дали са имали и/или ще имат ЧП?

Имат -20% всяка година
Кога го правят черния петък?

Такова нещо като черен петък в Декатлон не съм виждала, пък и 20%.
Виж целия пост
# 204
Скрит текст:
Цитат
Румънски, които се правят в Дубай, мацката много държала всеки аромат да е изпипан.

Случайно попаднах на тях в Парадайз преди време и се влюбих в едно бижу. Естествено и втори си взех. Непозната жена дойде при мен и ми каза "срам не срам, реших да Ви питам за парфюма Ви, много ми харесва" - като ние бяхме и на разстояние. Доста траен аромат, приятен.  

Връхните му нотки са смокини, средните – амарето, базови – кехлибар… усеща се и роза, бишкота.


Другият ми любим, който също имам в момента е CAROLINA HERRERA - Good Girl Very Good Girl Elixir.

Аз харесвам сладички и открояващи се парфюми, които определено оставят своя почерк.

Благодаря за бързия отговор! Flowers Hibiscus Разгледах и сайта им, много интересни аромати, с отзиви, че са и много трайни. Определено ми създадохте интерес, ще прескоча до Дъглас да видя дали имат тестери, за да избера.
Виж целия пост
# 205
Декатлон последните две години имат 10%. 20% никога не съм виждала, но пък може по друго време на годината да са правили.
Виж целия пост
# 206
Виж целия пост
# 207
Има ли начини за проверка на цена преди хх дни каква е била, както е при Амазон и т.н.?
Пп. За нашите онлайн магазини визирам.
Пп2. ДМ правят ли?
Виж целия пост
# 208
ДМ зарязаха черния петък преди няколко години. Сега имат Giving Friday - 2-3% от оборота отиват за благотворителност, но за клиентите няма отстъпка.
Виж целия пост
# 209
ДМ нямат намаления на Черен петък.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия