Черен петък 2025

  • 127 532
  • 1 019
# 630
Лили с 15% на цялата сметка на 14 и 15 ноември, но само за лоялни клиенти с карта.

А помните ли като се излъгаха да пуснат 50 % на всичко? Grinning

Ех..
Помним и Сиела с 50%. Ма със спомените ще си останем. Bowtie

Stoyanova.A Айко обикновено се включват с размер на ДДС-то - 20% на всичко.
Виж целия пост
# 631

Stoyanova.A Айко обикновено се включват с размер на ДДС-то - 20% на всичко.

Има ли шанс някой магазин за мебели да направи нещо по-голямо като намаление? Те и по каталог си ги имат тези. Интересувам се нещо от нова спалня, може би тип бокскринг.
Виж целия пост
# 632
Не мисля, че някога ще забравим Онзи Черен петък в Лилито. После ме беше яд, че не поръчах повече.
Виж целия пост
# 633
За очила нещо,оптики?
Виж целия пост
# 634
Още си имам непрочетени книги от -50% на Сиела, хубави времена! Laughing
Много нищожни отстъпки навсякъде.
Виж целия пост
# 635

имам купон за отстъпка от Sky optic
 -50% за диоптрични рамки + стъкла
и - 42 % за слънчеви
пиши ми на л.с. ако искаш за там
Делириум ексклузив
Виж целия пост
# 636
Не знам на колко места трябва да кликнеш и да сравниш дали намалението е реално или не.

Например в Зора в предните страници бяха споделени реални намаления на уреди, само че примерно гледам тази кафемашина сега.



После исках да видя колко струва другаде в момента, където още няма намаления.



Или Емаг намаля с идеята, че при други има Черен петък вече, супер надцакване, но някак 750 лв да е струвала ми е съмнително.
Виж целия пост
# 637
Това не е кафемашина, а кафеавтомат.
Виж целия пост
# 638
Pinko, благодаря, уикенда ще отида да разгледам там и ако още е свободен, ще ти пиша
Виж целия пост
# 639
Здравейте. Някой запознат ли е с намаленията покрай черния петък на istyle. Дали ще бъдат на стари модели стоки или се очаква и на тазгодишни и миналогодишни модели телефони и лаптопи?
Виж целия пост
# 640
Това не е кафемашина, а кафеавтомат.
Ясно, мерси много, от толкова гледане се обърках. Значи всичко си е точно.
Виж целия пост
# 641
Здравейте. Някой запознат ли е с намаленията покрай черния петък на istyle. Дали ще бъдат на стари модели стоки или се очаква и на тазгодишни и миналогодишни модели телефони и лаптопи?

Не помня да са намалявали текущи модели, в последните години пускат залежала стока...
Виж целия пост
# 642
Поне добри ли са били намаленията или колкото да се каже, че уж имат ЧП?
Виж целия пост
# 643
Поне добри ли са били намаленията или колкото да се каже, че уж имат ЧП?

Коментира се по групи нещо от сорта на -50 лв примерно за айфони 15 серия и надолу, макове от м3 надолу, та и на мен ми беше интересно дали ще има на по-нови неща, примерно 16ски и 17ски.
Виж целия пост
# 644
Поне добри ли са били намаленията или колкото да се каже, че уж имат ЧП?

Нищо забележително не помня последните години.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия