Кукундрела Джингъл белсът чу и ботушите обу. Хукна лудо през глава Коледата да празнува тя.

  • 9 638
  • 741
# 225
Дами ,петък вечер е.
Животът е кратък ,прозорците може да почакат.
https://www.instagram.com/reel/DQ6bcfSDYAa/?igsh=dWpnbXp2NWw1bHJj
Виж целия пост
# 226
Добрутро мадамки. Ай на кофитууууу


Соулчи мисля една от нас двете да грабне рубота и да са наслаждавами на жувота
Виж целия пост
# 227
Добър ден, кукс!
А, Линде и яз играя там, ама неска какво искам и аз не знам, едно ми е цапнато, мъгливо.

Виж целия пост
# 228
Аз и с неизмити прузорци мога да карам, не ми пречи....



Ти на спорт ли си?



Нерката поддържа форма....



Алфиту мие прузорци, докат чака робота!



Другите де сте, бре?!?! ....

Виж целия пост
# 229
Алфиту сори - всичкити ше гу грабним няма кво да са обърка
Я са раздвижи, разкърши и газ на денсинито
Виж целия пост
# 230
👋👋👋👋👋

https://www.instagram.com/reel/DQUA2FiDTZY/?igsh=MjQ1MTR3N2JlNHBr
Виж целия пост
# 231
Ти си! За туй иде реч
Виж целия пост
# 232
Нерку, аз съм саму тъй!

https://www.instagram.com/reel/DRHKdnGjdnJ/?utm_source=ig_web_copy_link

Па Линдиту глей ква е кръшна....

https://www.instagram.com/reel/DNkTt3piI2M/?utm_source=ig_web_copy_link

Новата ни позивна в темата: https://www.instagram.com/reel/DMLyjVINiMj/?utm_source=ig_web_copy_link

Това е моето призвание!!!! С кеф ши гу работя....

https://www.instagram.com/reel/DNTJlWBodan/?utm_source=ig_web_copy_link
Виж целия пост
# 233
Соулчи, може би ти трябва помощник за тази работа? 😚🤗

Момичета ,чудесно се справят
https://www.instagram.com/reel/DQ7ki7NkqM0/?igsh=amNja215ZDQ0cmxn

Малку съ разтройх, ама бърже ми минава.
https://www.instagram.com/reel/DQiHEyCiLpQ/?igsh=ZG05dHhycHUyYjNo
Виж целия пост
# 234
Добрутро кукундретки. Джуркат са палачинкити


Нери разстроина ли си ощи? Я глей...
Виж целия пост
# 235
Аааа, Линди, чакам аз палачинки....Де са?!?!



Ама не мъ черпавай с гадости, палачинки искам!!!



Кофи за сички....аре!

Виж целия пост
# 236
Нери разстроина ли си ощи? Я глей...

Не съм разстроена вече.  😁
Палачинки и мъни. В пълна кондиция съм и дзен настроение.
Аристократизъм строи от мен. 😁🤣🤣


Соулчи благодаря за кафето!
Линди, за палачинките на теб благодарско!

Добро утро кукс!

Лунди, кеф а?


Соулчи, ни риви душко. Ей ся ш додат палачинките.


Алфи тренира да плаши с поглед снахите. 🤣
Виж целия пост
# 237
Здрастиии!
Нерко, да тринирвъм и да не тринирвъм все тая, никой вечи не моя да уплашъ.
Кът въ гледам ухилини, казвъти вий ли мъ украдахти

Виж целия пост
# 238
Е те така .
https://www.instagram.com/reel/DRKyaKNDCU_/?igsh=MXJodW83bXZubTd1ZA==

Соулчи, дофтурите тряя съ слушат.
https://www.instagram.com/reel/DLXuUahThj6/?igsh=ajI3ejc5NHFzMTRh

Линди, за де съ тъкмиш тъй?
https://www.instagram.com/reel/DNosqdMOEEo/?igsh=bWx6dGhvNnF1OTFx

Алфи, страшна си.
https://www.instagram.com/reel/DQ8yRT4jZzt/?igsh=YnplM3Jwc2F1bWt5

Май си купих един номер по малък клин.
https://www.instagram.com/reel/DQx1lbxkUsL/?igsh=emExNmd1NXdxcmU0
Виж целия пост
# 239
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия