Кукундрела Джингъл белсът чу и ботушите обу. Хукна лудо през глава Коледата да празнува тя.

  • 9 642
  • 741
# 240
Морнинг! Кафееееееее.....
https://www.instagram.com/reel/DRK7O1Hki5m/?igsh=OXhmc29uNHVlcGc=

Пиле,благодаря за кофиту.  Ама сън те не лови теб.
Виж целия пост
# 241
Нерка, ного от рану туй кафе......до довечера ко ши прайм?!?

Виж целия пост
# 242
Шъ пейм "Ласт Крисмъс". Аз почвам,идвай.
https://www.instagram.com/reel/DQ9PXBejErD/?igsh=MWkxYjVhc3pmcmZ5
Виж целия пост
# 243
Аз ши пея на немски..... https://www.instagram.com/reel/DO4AAn_DY5X/?utm_source=ig_web_copy_link

Ти малку си прекалила с кафету, че и Пилиту си завлякла..... https://www.instagram.com/reel/DMqijkEIz4c/?utm_source=ig_web_copy_link

Ние с Линдиту същу са подкрепяме... https://www.instagram.com/reel/DNtIRpQo794/?utm_source=ig_web_copy_link
Виж целия пост
# 244
Соулчи ше те подкрепя ако пейш и на китайски. Моля та.
https://youtube.com/shorts/nCR7wIX_h6k?si=Lu1JAkULXXvNlIE5
Виж целия пост
# 245
Писах , слагах картинки и хоп точките се гониха, гониха и отново.
Долу горе писах, че трябва между глътките кафе на гладно да вземете и да хапвате.

Виж целия пост
# 246
Момичета много ме радвате! Добре,че сте вие! До сега да съм гушнала някоя бутилка и да навляза в Нарния😃
Виж целия пост
# 247
Що, бе, Пиле, ко е станало?!? Казвай тука да разнищим ситуацията....

Алфи, така става понякога, ного е тъпо....

Зарязвайте сичку, чакам въ...

Виж целия пост
# 248
Пиле, казвай кой тъ ядосфъ. 
Въоръжих съ. Идъ.
https://www.instagram.com/reel/DORSBPSDJKt/?igsh=MXBmbDB2dWk4YjRoMg==

Соулчи, страшна си.
https://www.instagram.com/reel/DQE4lscjN1I/?igsh=N3F3ZDY4MHhrNTFo

Алфи и дружки.
https://www.instagram.com/reel/DLSbEVtozqS/?igsh=bmszeTFicGFqem1y

Линди от грешната страна си.
https://www.instagram.com/reel/DRIJ2zpjWih/?igsh=b3FhYzZkanlzaDg2
Виж целия пост
# 249
Пиле, много харесвам Хрониките на Нарния. 
Удари една майна на всички и като тръгнеш натам взимай ме и мене.
Соулчи, сядам виднага, уморих съ на тоя денсинг и требе да заредя.
Нерко, по- големишки камънчета вземай, чи да не паднат през дантелата.
Виж целия пост
# 250
Гут морнинг. Поздравявам ви уфициалну. 🤣

https://www.instagram.com/reel/DQ_fpg8DrKC/?igsh=MXh6Z2gzbWlxYWMydw==


Кафе.


Закуска.
Виж целия пост
# 251
Пиле няма са кахъриш. Ний сме тука по арни от Нарнията. Ко шъ прайш там? Скука сестро. Ни кофи, ни кифли, ни чуду...ша пукниш кат пуканка на сурвачка.


я идно кофи чисту да дрънниш


Нерчиту ша тури нещо по-така


Ма май ша додат да й помагат


Аз си гушкам рибрата. Имам пари угаждам си


на Соулчито е най-лесно


Алфиту ша ми помага в денсинито. Тя ши кара я ши денся
Виж целия пост
# 252
Добро утро и от мене!

Виж целия пост
# 253
Проблемът ми е,че заради много отсъствия госпожицата отива на самостоятелна форма на обучение. А е 12 клас и я чакат 2 матури + изпитите,които трябва да вземе. Направо вря и кипя.
Виж целия пост
# 254
Олеле, защо така това дете?!?

Сигурно е говорено с директора, няма ли начин да се реши проблемът? Или да я преместите в друго?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия