Кукундрела Джингъл белсът чу и ботушите обу. Хукна лудо през глава Коледата да празнува тя.

  • 9 667
  • 741
# 375
Айде само ДО вечеря. Че как без пиййне?!?!

Виж целия пост
# 376
Дубрутру!
Хайде на кафето!

Виж целия пост
# 377

Добро утро момичета
Виж целия пост
# 378
Добро утро!
Мерси за кафето, Пиленце!
Неска шъ чистя, бърша и от тоя род работи.

https://www.instagram.com/reels/DSGUWpvkX-x/
Виж целия пост
# 379
ЧНГ, хухавели. Simple Smile

https://www.facebook.com/reel/869109852338801/?s=single_unit&__c … Igc7-Y&__tn__=H-R
Виж целия пост
# 380
Онзи, де са загуби, бре! Никъф та немъ....или саму шпиунирвъш кви ги вършим!?!



Аре, сички, требе да са дояда от новата гудина!!!

Виж целия пост
# 381
Оооо, Онзи, честита и на тебе! Жив и здрав да си!
Ти ко прайш? Скоро не съ се вяствъл насам.

Соулчи, стигъ с туй дуядане! Аз пуредих вечи.

Виж целия пост
# 382
Мен ме е страх да се кача на кантара и само го заобикалям Simple Smile
Гледаме се от далеч Simple Smile
Кат' каубои Simple Smile
Виж целия пост
# 383
Ох, връщам се от пазаруване. В ХИТа една касиерка като вдигна скандал на една жена, че давала 50 лв за сметка от 20 лв....и жената казва - нямам други. Обаче тая продължава, не можело, нямала била евро за връщане. Чак се настроих и аз за скандал, ама като ме видя как гледам лошо, сигурно прецени, че е по-добре да не си отваря устата.
Виж целия пост
# 384
Ай, да ни мине ядосването! Да си пийним! Само по едно!

Виж целия пост
# 385
Гут морнинг кукс!

Нося макиато щот днес съм добра.


Ооо Онзи ,ти май се появяваш на петилетка?
И дъ съ криеш, ний пак тъ видим.

( Честита Нова година и на теб! Само радост и здраве!)

Алфи и тя се крие, дан не я погнат да готви.


Карззче, видъ тъ на кантарът.


Соулчи, Нова година с нови сили. 🤣

(Четох за тези драми с еврото. Мега тъпо звучи,в магазин да ти вдигат скандал че нямаш дребни. Може да помолят,ама да се "пени" някоя кака .)
Виж целия пост
# 386
Добро утро, работни момичета!
Поздрав от мене за първия работен ден!

https://www.facebook.com/reel/25680067401601383?locale=bg_BG
Виж целия пост
# 387
Хюльо ви!
Нескъ черпавам, че мойтъ по-добра полвинъ пораства с още една година! Да е жив и здрав и да мъ търпи!

Виж целия пост
# 388
Соулчи,
Честито на по-добрата ти половина!
Да е здрав! 🥳🥂🍻

Алфи,къв първи работен ден дарлинг?
Аз съм пльос на дивана с тилифоня. 🤣
Четвъртък шъ съм на тръстиката.  До тогава мисля дупка в дивана да направя.

Искате ли пица?
Виж целия пост
# 389
Аз съм от сряда на работа. Дрямъх до 10 ч. и съ разпраям с дребното (коет е по-голямо ут мене вече). Мръзи гу да гледа....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия