Кукундрела Джингъл белсът чу и ботушите обу. Хукна лудо през глава Коледата да празнува тя.

  • 9 667
  • 741
# 390
Соулчи, ич не си хабя нервната система с тийнове. Казвам ,изчаквам и после наказвам. 😁
Релакс сестро.
Рецепта за добро ментално здраве.
Виж целия пост
# 391
Харесвам начинъ ти на мислене!!!
Виж целия пост
# 392
Соулчи, жива и здрава да е твоята  половинка! Много да те слуша!
Наздраве за цялото семейство!



Сега, аз откъде да въ знъм, чи бягати ут раута.  Стана 5 деня пу тиливизията пуфтарят чи неска първи работен дян и яз съм го заповняла, не чи многу ми трабува.
Айди фащайти съ у ръце и свършете нещо харно.
Нимой тъй, диванити са скъпи, Нерко, унимавъй!
Соулчи, ти да вървищ да купиш барем идна торта на момчето!
И внимавъти чи имъм снимки ут Новъта гудина. ЦРУ и КГБ халва да ядат.
Виднага си признайти коя е с тия високи пустали!

https://www.instagram.com/reels/DSGOc53iEQV/

https://www.instagram.com/reels/DSiO8FGjKX-/
Виж целия пост
# 393
Ахахахааа Алфи, аз съм тая на вторият лунк дет спи на дивана. 🤣🤣🤣🤣🤣


Харесвам начинъ ти на мислене!!!

Имам още......😁
Виж целия пост
# 394
Алфи,  няа купувам торта, че сми дебели. Напрау на ристуран ши одим....

Нерка, секви цветове ги аресвам аз, стига да пише евро одзаде.
Виж целия пост
# 395

Ооо Онзи ,ти май се появяваш на петилетка?
И дъ съ криеш, ний пак тъ видим.


Ни са крия бе. Спецялно сега, покрай повечкото почивни дни поразчушках насам-натам, та затва. Simple Smile
Занимавам са с бач, грижи, на моменти зор, дребен келеш, по-голем пубер, в последните месеци и малко здравословни проблемации.......и така, докат се огледаш, минало камара време. Simple Smile
Надничам чат-пат, ма рядко. Simple Smile

Ари дан сте капо. Simple Smile

Виж целия пост
# 396
Кой? Аз и кантарЪ?
Тц!
Утре сабалян ак' се сетъ мои и да му се яхна Simple Smile
Ма няма да ми хареса, туй що видя Simple Smile
Виж целия пост
# 397

Викаш всичко постаро му. 😁😝
Нали знаеш,всичко е от нередовно пиене? 🤣

Карззче,много се фтелясваш систър.
Кантара през терасата и си ок.
Няма кантар ,няма проблем! 🤣
Ооследвай ме за още съвети. 🤣🤣
Виж целия пост
# 398
Нали знаеш,всичко е от нередовно пиене? 🤣
Кантара през терасата и си ок.
Няма кантар ,няма проблем! 🤣
Ооследвай ме за още съвети. 🤣🤣

За втори път днес: Харесвам те как мислиш!

Онзи, щти пишем отсъствие! Саму с почерпка съ извинява да знайш....!

Карзче, ти пък кантар. Я хладилникъ къф е убаф, за ко ти е кантар!!!

И, ако някой пътува скоро, да има извнапредвид, че с влака е упасну!!!!

Виж целия пост
# 399
Соулчи,  аз съм извор на мъдростта. 🤣🤣🤣

Идвайте да ви черпя. За който не знае адресът ми е.




Онзи, щти пишем отсъствие! Саму с почерпка съ извинява да знайш....!

Почерпката ако може да е наливна!
Виж целия пост
# 400
Вие не сте добре!
Това да знаете е окончателна диагноза. (ММ беше си  легнал и стана да ме види защо се смея с глас).

Виж целия пост
# 401
ААааааа, кукувицити са за утри сутрин :Simple Smile мноу молиъ!
Виж целия пост
# 402
Алфи нали знаеш ,трудното е да полудееш после става лесно. 😁

Карзче , кукумицините в тази тема сме 24/7. Няма вечер,няма сутрин. Целодневно и целенощтно. 🤣🤣🤣

Ако знаете как съм гладна.  Моа 'омета" светът.


Шъ отказвам пиячката.
https://www.instagram.com/reel/DTBfX0UiASF/?igsh=azhjdTFpNjF2ZWRt

Ходи ли ви се на въртележката?
https://www.instagram.com/reel/DSXapuiDFVH/?igsh=MXFzZmg1dDBudzV3NQ==
Виж целия пост
# 403
Добро утро, кукумицини!
Кротнясахте ли? Хайде на кафето!

Виж целия пост
# 404
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия