Кукундрела Джингъл белсът чу и ботушите обу. Хукна лудо през глава Коледата да празнува тя.

  • 9 663
  • 741
# 405
Гутен сабалян на все !!

Благодаря за кофиту !


Wink Ето къде бил ключа за палатката. 🤣
Виж целия пост
# 406
Е, Нерко, това много ми хареса! Явно при мене точно това се случва.
Виж целия пост
# 407

Честит рожден ден на мен 🙂
Виж целия пост
# 408
Честита да си, Пиле! Много здраве, късмет и сбъднати мечти!!! Наздраве за твое здраве!


Виж целия пост
# 409
Ха, Пиленце, що тъй ни изненадваш?
Честит рожден ден на теб! Жива и здрава да си!
Да те слушат в къщи и да ти се сбъднат всички мечти!



Виж целия пост
# 410
Пиле,хепи да ти е бърдеят!
Бъди здрава, щастлива и успешна!



🤣
Виж целия пост
# 411
Пилееее, Честита да си!
Здрава и щура да растеш! Simple Smile
Наздравиии!
Виж целия пост
# 412
Благодаря ви момичета ❤️🌹
Дано тази ходина е по хубава🙂
Виж целия пост
# 413
Добър ви ден кукита!

Пиле, по- хубава ще е!

Миииии още ми се спи.


Да съ пуфаля.
Виж целия пост
# 414
Да я изпия или да не я изпия !? Simple Smile
Виж целия пост
# 415
Още ли се чудиш?

Аз приготвям вечерята.
Виж целия пост
# 416
ООоо,Нери....отдавна си сипАх !
Че ме ядосаха и имах нужда!
Много яко готвиш! Обаче ролките ти ме грАбнАхА !
Виж целия пост
# 417
Дубрутру! Спортувате ли ....?!?!!

https://www.facebook.com/share/r/17WqDvkN5i/
Виж целия пост
# 418
Виж целия пост
# 419
Добро утро!

Соучи,на питанката ти.


Онзи,ти ли си Иван?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия