Моята девойка от петък е с един отвратителен вирус с повръщане, разстройство и Т. В петък беше изключително зле положението, повръщаше водата, хидратиращия разтвор и дори и натриевия цитрат, на косъм беше положението да я водя в някоя болница за една банка Рингер, но вечерта се поуспокоиха нещата и започна малко по малко да може да приема течности. Вчера не е повръщала, но пак беше с Т и разстройство си има. Някой изкарал ли го е това чудо и колко време продължава? Вие хванахте ли го от децата? Че и това много ме притеснява, другата седмица ще идват колеги от чужбина и от мен се очаква да съм всеки ден на линия в офиса.
Да добавя, че постоянните ѝ зъби изобщо не са проблеми, чак сега (7 клас) вече може би има някой кариес за правене на постоянен кътник, но още не сме правили нищо.
Моята девойка от петък е с един отвратителен вирус с повръщане, разстройство и Т. В петък беше изключително зле положението, повръщаше водата, хидратиращия разтвор и дори и натриевия цитрат, на косъм беше положението да я водя в някоя болница за една банка Рингер, но вечерта се поуспокоиха нещата и започна малко по малко да може да приема течности. Вчера не е повръщала, но пак беше с Т и разстройство си има. Някой изкарал ли го е това чудо и колко време продължава? Вие хванахте ли го от децата? Че и това много ме притеснява, другата седмица ще идват колеги от чужбина и от мен се очаква да съм всеки ден на линия в офиса.
Да добавя, че постоянните ѝ зъби изобщо не са проблеми, чак сега (7 клас) вече може би има някой кариес за правене на постоянен кътник, но още не сме правили нищо.Препоръчани теми