BIG BROTHER 7 - тема 5 (20.10. - 26.10.)

  • 32 997
  • 1 198
# 555
“Всички се изпърдяха в чая” - Давид JoyJoy
Виж целия пост
# 556
Цигарите са най-маловажни в случая. За кафето ги разбирам, защото знаете, че имат забрана да спят през деня. Но цигарите са боклуци, които само вредят. Доколкото разбрах пушат само Ебру, Елена и Иван.
Имам предвид пушачите да се лишат от кафето. Или - или. Всеки да може да избира максимум едно нещо, което е “празни калории”.

Стоянов е напълно прав в това, което казва, но не беше сега моментът. Сега трябваше да я успокои, пък утре на свежа глава да го водят този разговор.
Виж целия пост
# 557
А добър ден Стоянов! Усети се момчето, браво.
Виж целия пост
# 558
Сияна наистина се чувства нападната! И видимо беше нападната от всички… Стоянов седи пред нея и ѝ казва: “Аз не ти вярвам.”
Виж целия пост
# 559
Тоз колко е смотан!
Въшката защо въобще му се обяснява?!
Виж целия пост
# 560
Не се бъзикам...🤣 Лафът на Давид..
А добър ден Стоянов! Усети се момчето, браво.
Абсолютно, бегай с 200 момче..
.
Виж целия пост
# 561
Честно много го съжалявам въшлето. Разбра , че е съвсем сама!
Стоянов има изключително беден речник. Нищо не му се разбира. Приел е ролята да мълчи като сфинкс, но това не е от мъдрост, а от беден речник.
Виж целия пост
# 562
Аз съм изненадана, че Елена е само на 34. Изглежда по-възрастна, а и поведението й е на някоя лелка.
Виж целия пост
# 563
Това с чая ще да е някакъв немски лаф 😀.
Виж целия пост
# 564
Тоз Стоянов какво говори, нищо не му се разбира. Боже, колко семпли същества. Ако Въшка има малко досойнство ще му тегли една на тоя, точно п-тьо
Виж целия пост
# 565
Ох, разбирам, че на Брадъра му е важно да има любовна игра и да я дава през 50% от времето, ама тия са толкова малки, че не могат дори да си изразят мислите като хората. То е мъка това.

Все едно гледам себе си преди 20 години Grinning
Виж целия пост
# 566
Честно много го съжалявам въшлето. Разбра , че е съвсем сама!
Стоянов има изключително беден речник. Нищо не му се разбира. Приел е ролята да мълчи като свинкс, но това не е от мъдрост, а от беден речник.
СВинкс!?
Виж целия пост
# 567
Особено Стефчо Паранормалното най-добре играе играта. 🤡
Виж целия пост
# 568
Ужасно досадни са Елена и Ебру, как само намилат, не бих ги изтърпяла и 5 минути, като някакви лелки са
Виж целия пост
# 569
Честно много го съжалявам въшлето. Разбра , че е съвсем сама!
Стоянов има изключително беден речник. Нищо не му се разбира. Приел е ролята да мълчи като свинкс, но това не е от мъдрост, а от беден речник.
СВинкс!?
Поне не е сВинск 🐽
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия