BIG BROTHER 7 - тема 5 (20.10. - 26.10.)

  • 32 967
  • 1 198
# 615
Не виждам никаква емоционална интелигентност във Въшка, виждам емоционална незрялост. Прилепи се към мъж, който в самото начало й каза, че не иска да е с нея. Прелъстява го без скрупули. Обяснява му се в любов...това ли е интелигентността, след 2 седмици да казваш на сульо и пульо-ОБичам те.. И после реве, че той я отблъсква....
Айде да гонят единия, че не се търпи тая мелодрама.
Виж целия пост
# 616
В много ситуации подхожда интелигентно, за други пък е незряла.
Например можеше да реагира по-остро на тъпотиите на Елена, но сякаш й липсва опит и опитност да го направи. И така й се получи добре. Интелигентно я зашлеви, но и незряло я остави прекалено дълго да се вихри.
Ама то всички хора сме така - имаме сложни ситуации, в които сме изключително зрели и опитни, а има и такива, в които не знаем къде се намираме и откъде да се подхванем. И от едните, и от другите имаме по много.

Сега й трябва зрялост и емоционална интелигентност, за да се справи с прекъснатите си отношения със Стоянов, но според мене ще прояви емоционална неинтелигентност и ще продължи да страда.
И ще му прости.
Виж целия пост
# 617
Не виждам никаква емоционална интелигентност във Въшка, виждам емоционална незрялост. Прилепи се към мъж, който в самото начало й каза, че не иска да е с нея. Прелъстява го без скрупули. Обяснява му се в любов...това ли е интелигентността, след 2 седмици да казваш на сульо и пульо-ОБичам те.. И после реве, че той я отблъсква....
Айде да гонят единия, че не се търпи тая мелодрама.

Всичко хубаво, но да не забравяме, че той ревеше вчера, когато тя излезе. Беше ѝ дал нещо от себе си за спомен/да чувства близост. Освен това беше очевидно засегнат, когато тя седеше на земята до Иван и Стоянов (глупава постъпка, да).

Та…ако няма емоции, то играе театър за зрителска подкрепа (тоест, фалшив герой). Ако има емоции, то ги изразява по незрял начин и или наистина не е емоционално интелигентен (не разбира как да постъпи и какво да каже), или е осъзнато манипулативен.

Няма друг вариант, предвид показаното, или поне аз не се сещам.
Виж целия пост
# 618
Въшката, че не стока - не е, ама всички ритат падналия стана този епизод. Много подло. Не се виждат какви са , тази, дето едно ударение не може да сложи правилно, цяла седмица реди номинации и плюе по хората.
Стоянов изобщо и не искам да го коментирам -  ясно защо мълчи. Не може едно изречение да завърши. Женски полов орган му пасва идеално.
Лена да ми стане приятна… тая Елена за един епизод стана най-противната участничка. Не спира да каканиже.
Виж целия пост
# 619
Овцата излезе права като каза, че ще си покажат рогата всички когато получат поле за изява 😀
Виж целия пост
# 620
Стоянов е прелъстен въпреки волята му и сега има някаква емоция, не може да се отрече. Не знае как по-качествено да я отреже, ами увърта нещата...-Ами ти ми кажи, ама ти си помисли...дрън-дрън. И той е манипулатор, но отвръща на нейната манипулация. Да разтурят тая седянка ще е най-добре за всички.
Виж целия пост
# 621
Давид е абсолютно чист,като децата.
Усети лошотията.
Върти се около Сияна да ѝ помогне.Вижда,че е зле и то незаслужено.
Стоянов е абсолютен манипулатор.Как на такава възраст си усвоил толкова добре тези похвати?!
Ще ти кажа.Е,не се ли сещаш сама?!
Помисли си пак,ако наистина го искаш,ще се сетиш.
Абе льолоьооооо !Няма само една страна на монетата! Всеки има своят позиция и истината е някъде по средата.
И да,женски полов орган е.Ще напада някаква злобарка гаджето ти и ти ще си траеш.Едва ли не доволен.
Ох.Изнервих се.
Малко на психопат бие, добре е следващата жена до него да си има едно наум.
А Въшка на мен ми харесва колко емоционално интелигентна е само на 21. Сега ще потъгува малко, но е редно да го направи с високо вдигната глава. Там емоциите са по-силни, отвън ще й мине бързо, вярвам в това. Момичето е добре възпитано, не е лицемерно, не е интригантка, дано намери добър партньор.

ПП Майки, възпитавайте добре момчетата си. Както майката на Давид го е възпитала. Майката на Валентин също.
Не,не!Вашите  призиви са абсолютно смешни и  коспожо Кая.И доста нагло и агресивно,както и неуважително  се опитвате да ни внушите  вашето виждане.Слава на Бога,че синът ми е адекватен и няма общо нито с леко дебилния Давид,нито с лицемера Котов,а е истински Български лъв и мъж.На Котов целта прозира ,ако искаш да я видиш.Неговата цел  е да стане от неизвестен току-що  дипломирал се адвокат -известен и да бъде актуален.Котов си  прави самореклама и в това предаване играе ролята,която му е необходима за да стане известен адвокат и/или политик дори.Той е в необходимата за целта му роля,но със сигурност има кой да се хване в капана.
Виж целия пост
# 622
Прелъстен? Човекът имаше 1000 възможности да си каже, че не иска да има общо с нея… но не го направи. Дори сега пак нищо не каза, а стана и си тръгна. Ами не се прави така.
Виж целия пост
# 623
Елена от епизод на епизод става супер противна. Въшка им казва истината. Те казват, леле каква интригантка . Важното, е че ние видяхме + хората в изолатора. Стоянов направо се закопа. От това да се прави на много тегавия, направо се закопа. Иван като го хилеше в началото, всичко което каза за него се потвърди. На немеца не му се вярва какво се случва. На мене също. Поне въшка му би шута. Надявам се да не му прости . Иначе Лена е много яка, не и пука и се забавлява. Нищо общо с Елена. Елена верно е като на 50 не на 34. Най-лошото е че тя се мисли за права и за много велика, я всъщност се изпърдя в чая. Калин отдавна се е изпърдял в чая също. Ванко и адаша са мега зле, Стоянов също. Реално най ок съквартиранти са Цецо, Давид, Вальо, Лена. Другите тотално са изпушили.
Виж целия пост
# 624
Прелъстен? Човекът имаше 1000 възможности да си каже, че не иска да има общо с нея… но не го направи. Дори сега пак нищо не каза, а стана и си тръгна. Ами не се прави така.
Не само стана и си тръгна, но и отиде на двора да злослови срещу нея. Така не се прави.
Виж целия пост
# 625
Прелъстен? Човекът имаше 1000 възможности да си каже, че не иска да има общо с нея… но не го направи. Дори сега пак нищо не каза, а стана и си тръгна. Ами не се прави така.
Е, как да не й го е казал?? Каза й го в началото, че не иска нова връзка, че скоро е приключил стара и т.н.  Тя ако беше интелигентна, щеше да го разбере от раз, а не да му вика-Ела ме цункай и да му се вее по прашки...
Виж целия пост
# 626
Стоянов е прелъстен въпреки волята му
???????????
Ами браво на Въшка, че ги умее тези неща! На 21 години и светът може да е в краката й.
Няма такова нещо като прелъстен въпреки волята. Може да му липсва воля да й се подърпа още малко, но чак пък да му се отнеме правото на съпротива... поне по моя телевизор не го показаха така.
Много мъже се прелъстяват въпреки волята им от хубави млади дългокоси момичета. Даже всички мъже, които си падат по жени, правят така. И жените често си дават волята срещу прелъстяване.
Тези ситуации да не можеш да се опъваш на нечие прелъстяване, се наричат любов май. Май.
Виж целия пост
# 627
Елена й каза нещата 1:1 .. Примадоната нищо не пипа, само чака наготово.. Чат-пат се поцелува  и стига толкова..
Давид е над нещата..оммм
Мдааа, особено как ѝ вмени вина за непраните гащи на Стефан. 😵‍💫 🤣
Елена просто избълва натрупаната злъч от завръщането на Сияна. Услуги ѝ била правила, уважение била проявявала... Сияна е на 21, нормално е да флиртува, да греши и неглижира някои задължения. Каките, вместо да ѝ приписват всички земни грехове, да бяха проявили повече такт, съответен на възрастта им.
Виж целия пост
# 628
Стоянов е прелъстен въпреки волята му
???????????
Ами браво на Въшка, че ги умее тези неща! На 21 години и светът може да е в краката й.
Няма такова нещо като прелъстен въпреки волята. Може да му липсва воля да й се подърпа още малко, но чак пък да му се отнеме правото на съпротива... поне по моя телевизор не го показаха така.
Много мъже се прелъстяват въпреки волята им от хубави млади дългокоси момичета. Даже всички мъже, които си падат по жени, правят така. И жените често си дават волята срещу прелъстяване.
Тези ситуации да не можеш да се опъваш на нечие прелъстяване, се наричат любов май. Май.
О, дааа, умее ги, това й е специалитетът.. да омайва мъже.
Тя ако беше стока, щеше да има стабилен човек до себе си и да бъде щастлива, а не да реве по цял ден по сульо, който я е разбрал отрано и я е сиктердосал.
Виж целия пост
# 629
Прелъстен? Човекът имаше 1000 възможности да си каже, че не иска да има общо с нея… но не го направи. Дори сега пак нищо не каза, а стана и си тръгна. Ами не се прави така.
В продължение на няколко дни,та даже и до сега по различен начин Стоянов казваше на въшка,че не иска да е с нея.Че току-що е приключил връзка например и не смята,че е способен на нова такава и други подобни.Но въшка не искаше да чуе.Когато обаче Биг брадър я попита дали е влюбена-ще ти бъде интересно да видиш как и какво отговори тя.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия