BIG BROTHER 7 - тема 5 (20.10. - 26.10.)

  • 32 947
  • 1 198
# 885
Уфф, вода от Бачково...най-отвратителната от всички..
Виж целия пост
# 886
Най-накрая малко комедия Joy
Виж целия пост
# 887
Тези двамата да влизат в “Един за друг”…
Виж целия пост
# 888
Иван и Каспър са много смешни 😂
Между другото днес за първи път сина ми видя Иван - много бързо го определи, чак ме изкефи. А е само на 19 😂 Грубо го определи, няма да го напиша тук, че ще го изтрият.
Виж целия пост
# 889
Очаквах Паранормалния да отговори “Не съм сигурен, може ли да питам Иван?”. 😂
Виж целия пост
# 890
Според Мина Танго и Кеш са като ин и ян. Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Виж целия пост
# 891
Колко сладко си споделят хапването! Душички мамини.
Виж целия пост
# 892
Лена вече ми е забавна… JoyJoyJoy
Виж целия пост
# 893
А Иван и Паранормалния защо можеха да си споделят наградите??????????
Виж целия пост
# 894
Защото са двойка ❤️
Виж целия пост
# 895
Паранормален питай уреда дали с психото ще сте щастливи заедно дъъълги години 😄  Много си подхождате..
Виж целия пост
# 896
Паранормален питай уреда дали с психото ще сте щастливи заедно дъъълги години 😄  Много си подхождате..
Няма полза - уредът ще отговори “басейн”, “азбука” или нещо от сорта.
Виж целия пост
# 897
Иван ми прилича на афроамериканец.
Виж целия пост
# 898
Паранормален питай уреда дали с психото ще сте щастливи заедно дъъълги години 😄  Много си подхождате..
Няма полза - уредът ще отговори “басейн”, “азбука” или нещо от сорта.

Или “Млъкнете вече” Joy
Виж целия пост
# 899
Иван ми прилича на афроамериканец.
По думите на сина ми е fake такъв 😂
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия