🌹 Ергенът: Любов в рая 🌹Тема #7

  • 103 617
  • 2 009
# 1 755
Тушев яко го е яд ,че звИздата на сезона е аут и си го изкарва на Киара.
Виж целия пост
# 1 756
Голямо тричане и правят на Киара, отвратителни са.
Виж целия пост
# 1 757
Какъв е тоя тъпак дето й държи сметка и тропка нервно с крачета.. да не му е взела десерта..
Виж целия пост
# 1 758
За да ни дават разговора със самия Тушев и да паднат картите на масата, че реално Киара не го диша Красун може нещо да се готви.
Виж целия пост
# 1 759
Намеса на екипа в кадър! Набиване на канчето.
Отврат!
Да си покаже и мутрата този, който го направи.
Виж целия пост
# 1 760
Гъбелко, да не е била на бригада да бере строуберйис , та вкарва толкова инглиш?
М, не😉 Гледала е Cartoon😉🤣
И интонация, и глас, фрази и цели изречения е усвоила ГабаБл.

Грозно притискат Киара- чий глас е зад кадър?
Виж целия пост
# 1 761
Ама и Киара си е тъпо парче , мрънка там нещо , не успя да си отстои позицията .
Виж целия пост
# 1 762
Казах ли ви, че Тушев си харесва Шерминката!
Виж целия пост
# 1 763
Този защо вади душата на Киара? Така решила, така направила.
Шермин, горката с разбитото сърце, ли защитават?
Виж целия пост
# 1 764
Този който съди Киара сега, къде беше когато Шермин я мачкаше като сравняваше коя от двете е по-слаба, с по-хубав нос и всичко останало което още изля като обиди. Това озлоби Киара и може би я накара да действа така?!
Съдник нямаше тогава за поведението на Шермин.
Виж целия пост
# 1 765
И все пак си мисля,че Киара ще си тръгне,дали ще "спи спокойно след като си отмъсти".....Съмнявам се.
Виж целия пост
# 1 766
Киара не е сгрешила и не е направила нищо грешно , но можеше да си го  каже .
Виж целия пост
# 1 767
Що за тъпотия е това, което гледаме?
Нямам търпение да видя такъв синхрон с Джан. Жалко, че не видяхме и с Ана.
Виж целия пост
# 1 768
Този защо вади душата на Киара? Така решила, така направила.
Шермин, горката с разбирото сърце, ли защитават?
А Анка, като го редеше колко е смотан КрасимирЪ, нищо не ѝ казаха...
Що тъй се чудя аз?!
Виж целия пост
# 1 769
Що за тъпотия е това, което гледаме?
Тушев е недоволен, че Шърмата си тръгна и му развалят сюжета.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия