Избор на име за момиче

  • 1 439
  • 35
Здравейте, мами! Бременна съм вече в 8-ия месец, но с ММ още не сме избрали име за нашето момиченце.
Сведохме ги до няколко финални - кажете кое ви харесва на вас или ако имате да предложите някое сходно.
Виж целия пост
# 1
Най-много ми харесва Валерия.
Виж целия пост
# 2
От мен Елеонора.
Мелина твърдо не.
Виж целия пост
# 3
Мелина не ми харесва, Елеонора също защото е дълго. София се среща често.

Остава Валерия. Гласувах за Валерия.
Виж целия пост
# 4
Кое да е без Мелина.
София ми харесва най-много, но стана много популярно.
Виж целия пост
# 5
Гласувах за Елеонора. Предлагам Ели или Нора.
Виж целия пост
# 6
Нашата лична класация за момента е:
1. София
2. Мелина
3. Валерия
4. Елеонора
Виж целия пост
# 7
Елеонора ми харесва най-много, на второ място Валерия.
София е по-назад в класацията ми, а Мелина изобщо не участва.
Виж целия пост
# 8
Всички ми допадат без Мелина. Предлагам и Валентина като вариант, щом приемате подобни предложения. Ще помисля и ще гласувам.
Виж целия пост
# 9
Валерия Heart
Виж целия пост
# 10
Не съм фен на Мелина и София.
Аз бих избрала между Валерия и Елеонора. Ще гласувам за Елеонора, намирам го за подходящо както за дете, така и за младо момиче, и за жена. Името стои тежко, авторитетно. Има умалителни - Ели и Нора.
Мога да предложа Мадлен в този стил.
Виж целия пост
# 11
Много хубави имена сте избрали.
Но гласувам за Елеонора.
Виж целия пост
# 12
Твърдо не за Мелина. Останалите са все хубави имена, аз гласувах за Валерия.
Виж целия пост
# 13
Всички без София ми харесват, защото е твърде популярно. Изкушавам се да гласувам за Мелина, означава “мед” на гръцки и ми е много сладко и мелодично. Елеонора и Валерия стоят доста тежко до Мелина. Как стигнахте до Мелина, от чисто любопитство питам. И до дамите тук - защо не ви харесва? Мои любими имена с М: Магдалена, Милена, Мина, Мая, Марта, Микаела. Успех и леко раждане, да сте живи и здрави и двете! 💕
Виж целия пост
# 14
От изброените харесвам София и Елеонора, и двете са много красиви. Аз бих избрала София, макар че е много разпространено в момента.
Мелина не ми звучи като име.
Леко раждане и здраво и пухкаво бебче!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия