Тъщата се меси в нашите отношения, често това ни скарва - помощ!

  • 41 486
  • 1 912
# 240
Абсолютно няма как да ми направи впечатление, защо някой ме е питал дали съм сложила чувал в коша, след като съм го изхвърлила. Какви дребнавости мале
Виж целия пост
# 241
Абсолютно няма как да ми направи впечатление, защо някой ме е питал дали съм сложила чувал в коша, след като съм го изхвърлила. Какви дребнавости мале
Не питал, а направил забележка и обвинил. И това ако се повтаря нон стоп започва да дразни.
Авторът дразни също с многословност и обяснения, и безхарактерност.
Виж целия пост
# 242
Накрая 5-цифрената заплата ще се окаже, че е 5-цифрена в албански лек, не в лева. Иначе не виждам смисъл човек да се гърчи в студио в Силистра , карайки старо рено. То по-добре да се хване една жена с въпросния бензинаджия, барем с него може да се иде някъде по Средиземно море, далече от рода и простотии, няма да се е вкопчил в мама.
Виж целия пост
# 243
Ти, както се описваш си с прилични доходи, собсвено жилище, млад си. Точно за склюване на брак. За тебе  мацките трябва да се редят на опашка. Грозен ли си , дебел ли си, неподържан ли си? Едва ли? Ако ти липсва самочувствие и си непохватен с жените има книжки за това и курсове малко да се отракаш. Хванал си жена, която заедно с майка и те правят на луд.
Аз вьобще и не знам къде, в кой сервиз моят мъж си кара колата, той спомененава, но на мен ми минава през ушите. Това си е негова работа и както той реши. Не ме интересува. Това да го карам да ходи някъде е абсурд, дори и не ми минава през главата.
Виж целия пост
# 244
Да, но има жени, които разбират и не се доверяват сляпо на мъжете си и техните "доверени" сервизи.
Като цяло не се доверяват сляпо.
Много добре е направила - работи където иска и изплаща нейн апартамент.
Като и писне да се опитва се я командва и срай на брака.
Има ли работа и дом ще стои с мъж, с който и е приятно.
Учените на това дъщерите си - за да живеят добре пробва да са умни и способни да изкарват пари.
Любовта е голяма работа, но никой мъж не иска на жената да и е добре, а него.
Виж целия пост
# 245
Абсолютно няма как да ми направи впечатление, защо някой ме е питал дали съм сложила чувал в коша, след като съм го изхвърлила. Какви дребнавости мале
Не питал, а направил забележка и обвинил. И това ако се повтаря нон стоп започва да дразни.
Авторът дразни също с многословност и обяснения, и безхарактерност.

Няма как да няма подобни неща при общо съжителство, обаче на автора му прави впечатление (и то негативно) абсолютно всичко и това е голяма дребнавост
Виж целия пост
# 246
А, че не е сложил чувал в кофата в 7 сабале не е дребнавост.
Виж целия пост
# 247
Стана така, че всеки трябва да си прави сметката.
И това показва, че нещата не вървят на добре. Не в това семейство, а генерално.
Виж целия пост
# 248
Да, но има жени, които разбират и не се доверяват сляпо на мъжете си и техните "доверени" сервизи.
Като цяло не се доверяват сляпо.
Има, да. И аз имам доверен сервиз и си познавам колата, а и поназнайвам някои неща, не бъркам дясно и ляво. По тоя повод трябва да си мерим доверените сервизи с мъжа ми ли?
Жената на автора не изглежда като жена, която разбира, а като истерична жена, която иска да се оправи сега-веднага, щото майка й еди-кво си казала. Тя, ако беше топ шофьора, щеше да знае, че акъли за майстори не се дават, щото все си в грешка. Или са ги излъгали, или са им развалили колата, или са им взели скъпо.
Виж целия пост
# 249
Въобще не е сексизъм, жените не разбират, не ка тап шофьори, тях ще ги излъжат и т.н. и т.н.
Виж целия пост
# 250
Ами като не му е приятно и такива неща му пречат, да живее сам по-добре.
Виж целия пост
# 251
Ами като не му е приятно и такива неща му пречат, да живее сам по-добре.
На нея такива неща като й пречат да живее с майка си по-добре.
Виж целия пост
# 252
Аз не разбрах защо си се обяснявал на жена ти и на майка ѝ за колата?
Въобще защо обсъждаш подобни въпроси?
Ама има неща, които просто правиш и не се обясняваш.
Тия твоите лирически откровения за всяко нещо с двете жени, в най-скоро време ще им писнат.
Аз честно казано си те представям. Само приказки и никакви действия. Те затова все ти дават акъл, щото те виждат, че не си деен, не си активен, даже според мен те смятат за търтей. Сигурна съм, че каквото си започнал, не си го довършил, или каквото си се канил с няколко дневни размисли да правиш, въобще не си го и започнал.
Аз лично също такива мудни мъже не понасям.
Муден, мързелив, но пък в същото време дървен философ - съвсем.
Кво ли ѝ вика майка ѝ - къде го намери тоя... Както ти искаш тая твоята жена да я превъзпитаваш, така сигурно и те двете пробват теб да превъзпитат като мъж, какъвто смятат, че трябва да си.
Виж целия пост
# 253
Ами като не му е приятно и такива неща му пречат, да живее сам по-добре.
На нея такива неща като й пречат да живее с майка си по-добре.

Аз не познавам хора в съвместно съжителство, които да не си казват нищо, дори било забележка. Иначе да, ако толкова не са окей нещата, всеки може да си поема пътя
Виж целия пост
# 254
Препоръчвам на автора да потърси и прочете теми за нарцистично личностно разстройство и за токсичните връзки. Описанието му е точно като на жертва на нарцисизъм, а и поведението, това, че влиза в излишни обяснения и начинът по който се оправдава на лошите лелки от форума, всичко крещи жертва.
Често нарцистичните родители отглеждат деца, които повтарят моделът им опитвайки се да избягат от травмата, в която са живяли през детството си.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия