💄Новите ни козметични похождения - 103

  • 97 935
  • 767
# 570

Дано най-сетне случа на шампоан, досега само разочарования.
Виж целия пост
# 571
Виж целия пост
# 572
Какво си изрових от запасите Simple Smile



Виж целия пост
# 573

Виж целия пост
# 574
Виж целия пост
# 575






Виж целия пост
# 576

Може ли мнение за серумите?
Виж целия пост
# 577

Може ли мнение за серумите?
Разбира се 😊 Loreal купувам за 5ти път, може би, предпочетох го пред серума на EL, който ползвах преди.
Хубава, гладка текстура, с glow effect.
Спрейът на Dr. Alba си е хидратиращ спрей, също с glow effect, заради маслата.
Харесва ми, ползвам го за еднократно освежаване през деня.
За справка - не ползвам фдт, пудра и пр., нямам идея как взаимодействат с горните.
Виж целия пост
# 578
От днес.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 579
Siska, отлични са тези продукти от серията на Керастаз. Flowers Hibiscus


Две бързи покупки, коректора го отворих защото се опасявах че съм сбъркала цвета, но ще го ползвам, нищо че е малко светъл.
Серума ми е нов продукт.

Виж целия пост
# 580
Виж целия пост
# 581




Виж целия пост
# 582


Виж целия пост
# 583
Виж целия пост
# 584
  Текстурата е немазна, разнася се лесно и попива бързо, оставяйки сухо усещане. Това го прави подходящ дори за основа под грим.

Топ продукт! Цветът Medium Brown е перфектен за моите вежди, фиксира веждите уникално и им придава модерен ламиниран вид, който издържа цял ден. Препоръчвам!

тези пачове са пълно попадение за парите си! Буквално оправят положението сутрин –  прибират торбичките за нула време. Идеални са за бърз и свеж вид. Дали имат магически ефект в дългосрочен план е трудно споделя, но като бюджетна находка за експресна хидратация и борба с подпухналите ми очи са перфектни.

Много любим аромат, за мен е истинска свежест в бутилка! Редовно го подновявам за топлите месеци.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия