Ясновидци - тема 49

  • 60 821
  • 736
# 390
Изглежда зловещааа
Виж целия пост
# 391
Ами дали е зловеща или не , нямам идея. В крайна сметка мен ме интересува някой дали е бил при нея.
Виж целия пост
# 392
Здравейте , нов съм в групата и искам да споделя моите мнения за ясновидците при които съм бил - Имах 4 годишна връзка и преди 3 месеца приятелката ми ме заряза. Първоначално се свързах с жена на име: Гюла от област Тополовград , нищо не ми позна , каза ми , че ще се свърже с мен след 1 месец и половина чрез 3 ти човек и каза да изпратя пари колко искам по EasyPay . Но това което ми каза така и не стана, после се свързах с Кирилка с.Могила , два пъти на живо и мисля , че 3 пъти по телефона , жената по принцип не иска по телефона , но като редовен и познат вече нямаше проблем. Жената от вратата ме захвана без дори да съм се представил кой съм и за какво идвам. Много точно вижда картината и ми каза , че това момиче иска да ме подчини , но НЕ може , добави също , че НЕ ме вижда с това момиче да имам деца и , че друго момиче ще е до мен, но трябва да се огледам . Също ми каза , че момичето хем ме иска , хем не знае какво иска , но също каза , че ще се върне, защото моя въпрос реално звучеше така ( Ще се върне ли при мен да сме заедно), а тя ми каза (Ще се прибере). За сега събиране няма , но другите работи които ми каза наистина са верни, за родителите ми също каза. Майка ми да си погледне зъба от десния край , дори посочи конкретната зона и майка ми отиде на зъболекар и се оказа , че зъба забирал гной , реално наистина съм предоволен от Кирилка 089 6615197 това е нейният номер , а за заплащането е колкото оставиш . Днес се обадих на Николай от Велико Търново , видях в Ничия Земя интервю и реших да му се обадя. Човека взима предварително 35 евро по банков превод. Човека му преведох парите и му се обадих и ми каза да изчакам да провери и ще ми върне обаждане. До 1 минута човека ми се обади. Той каза същото както Кирилка . Тя не знае какво иска , тя лети в небесата и иска да я гониш и да те върти на пръста си , а реално е друга жената до теб , огледай се защото ти я избягваш заблуден от бившата . Питах има ли си друг , а той ми каза ( И да има И да няма , пак няма да вирее там) . Реално не разбрах дали си има или няма , но ми каза бъдеще с нея нямаш ако се съберете пак така ще стане . Не се мъчи. Та реално и от него съм доволен защото това нещо е вярно наистина . Въпросното момиче докато бях с него , никога не е знаело какво иска и как да си го поиска , всяко решение е взимано чрез допитване. Това е номера на Николай - 088 7533248
Виж целия пост
# 393
Кирилка има ли фиксирана такса?
Виж целия пост
# 394
Кирилка има ли фиксирана такса?

Не , всичко съм описал по-горе
Виж целия пост
# 395
Имам питане към допиталите се ,които са коментирали в групата Wich bar -страница във фб.Тези дни ми излезе пост ,че се завръща след дълго отсъствие.Какво от казаното се потвърди ?Ясно,че Таро ориентира в обстановкта в момента,но все пак очаквам мнения от погледа на времето.
Виж целия пост
# 396
Здравейте . Искам само да споделя, че използвах  услугите на Teda Hus и лично аз останах доволна. Позна доста неща за настоящата ми ситуация. За бъдещето – времето ще покаже. Знам също, че предлага и восъколеене и различни ритуали. Споделям, защото може да е полезно и за други хора.

https://www.facebook.com/share/1CetTqygjd/

Виж целия пост
# 397
Здравейте! Някой наскоро да се е свързал с Изпретено с любов, изпратила съм ѝ имейл преди 2 седмици, но още нямам отговор?
Виж целия пост
# 398
Направих консултация с Олга Ангелова. В общи линии ми каза тотално различни неща от тези, които до момента са ми казвали. Завърши обаче с това, че имам жестока карма(заради която едва ли не съм прокълната да остана накрая сама) и трябва да я изчистя. Такова нещо не ми е казвано досега и исках да си сверя часовника. Има ли някой, който е доволен от нея и на Вас казвала ли Ви е, че имате карма за изчистване?
Виж целия пост
# 399
Аз пиша на Изпратено с любов от месеци и нямам отговор
Веднъж ми е гледала и наистина позна много точно ситуацията и ми даде съвети
Виж целия пост
# 400
Направих консултация с Олга Ангелова. В общи линии ми каза тотално различни неща от тези, които до момента са ми казвали. Завърши обаче с това, че имам жестока карма(заради която едва ли не съм прокълната да остана накрая сама) и трябва да я изчистя. Такова нещо не ми е казвано досега и исках да си сверя часовника. Има ли някой, който е доволен от нея и на Вас казвала ли Ви е, че имате карма за изчистване?
Преди години като се сетя и на мен ми каза за кармата същото. Съответно цената която обяви не беше много малка. 😁
Честно казано не и повярвах.
Виж целия пост
# 401
Здравейте ! Преди няколко години лично посещавах Яким от Русе . За мое огромно съжаление е починал ! Ще Ви помоля ,които сте били при него да ми споделите за ясновидец от неговата класа! Може и на лично съобщение ,защото вече нямам вяра на всеки 2ри таролог и ясновидец .

Благодаря на всеки отзовал се на молбата ми!
Виж целия пост
# 402
Мили хора ,виждам че доста от Вас се интересуват от тези теми.Прочетете базова литература за да можете да различавате шарлатаните.Когато някой Ви каже 50,100,200 лв на сеанс ,той е шарлатанин. Тази сила не работи за пари,дори е много пошло да й слагаме цена. Историята показва,че феномените ,хората със истински възможности са безсребърници,сиреч не взимат пари за това . Да имаш такава сила и да помагаш е призвание а не професия. Чета страшни небивалици от сорта на "таролог",то звучи като кардиолог,ендокринолог....то самото представяне е абсурдно. Не се връзвайте на шарлатанките в тик-ток ,мен ме разпънаха защото започнах да ги изобличавам една ,по една. Човек с истинска дарба няма да се рекламира ,хората сами ще го търсят. Попаднах на мнения ,че истинските феномени са тихи и смирени хора. Не плащаш определена сума ,с оставяш каквото ти е на сърце. Това е принципа на благодарността. Мога да ти оставя 2 лв или 20 000...въпроса е да не се подлъгвате. Когато Ви гледат не давайте никаква информация за себе си ,ако са феномени няма нужда да Ви питат каквото и да е било. Ще се радвам ако найстина някой може да предложи истински феномен ,човек със дарби.Следя темата и Ви призовавам да сте мнителни!
Виж целия пост
# 403
Мили хора ,виждам че доста от Вас се интересуват от тези теми.Прочетете базова литература за да можете да различавате шарлатаните.Когато някой Ви каже 50,100,200 лв на сеанс ,той е шарлатанин. Тази сила не работи за пари,дори е много пошло да й слагаме цена. Историята показва,че феномените ,хората със истински възможности са безсребърници,сиреч не взимат пари за това . Да имаш такава сила и да помагаш е призвание а не професия. Чета страшни небивалици от сорта на "таролог",то звучи като кардиолог,ендокринолог....то самото представяне е абсурдно. Не се връзвайте на шарлатанките в тик-ток ,мен ме разпънаха защото започнах да ги изобличавам една ,по една. Човек с истинска дарба няма да се рекламира ,хората сами ще го търсят. Попаднах на мнения ,че истинските феномени са тихи и смирени хора. Не плащаш определена сума ,с оставяш каквото ти е на сърце. Това е принципа на благодарността. Мога да ти оставя 2 лв или 20 000...въпроса е да не се подлъгвате. Когато Ви гледат не давайте никаква информация за себе си ,ако са феномени няма нужда да Ви питат каквото и да е било. Ще се радвам ако найстина някой може да предложи истински феномен ,човек със дарби.Следя темата и Ви призовавам да сте мнителни!
Има един, дето взема, колкото  му оставиш, но те вика 5 пъти, разваля, бае и накрая ти каЗва, че е циганска магия и не може да я развали. А един друг пък, не иска за себе си парите, а строи параклиси с тях. Отново файда никаква.
Виж целия пост
# 404
Мили хора ,виждам че доста от Вас се интересуват от тези теми.Прочетете базова литература за да можете да различавате шарлатаните.Когато някой Ви каже 50,100,200 лв на сеанс ,той е шарлатанин. Тази сила не работи за пари,дори е много пошло да й слагаме цена. Историята показва,че феномените ,хората със истински възможности са безсребърници,сиреч не взимат пари за това . Да имаш такава сила и да помагаш е призвание а не професия. Чета страшни небивалици от сорта на "таролог",то звучи като кардиолог,ендокринолог....то самото представяне е абсурдно. Не се връзвайте на шарлатанките в тик-ток ,мен ме разпънаха защото започнах да ги изобличавам една ,по една. Човек с истинска дарба няма да се рекламира ,хората сами ще го търсят. Попаднах на мнения ,че истинските феномени са тихи и смирени хора. Не плащаш определена сума ,с оставяш каквото ти е на сърце. Това е принципа на благодарността. Мога да ти оставя 2 лв или 20 000...въпроса е да не се подлъгвате. Когато Ви гледат не давайте никаква информация за себе си ,ако са феномени няма нужда да Ви питат каквото и да е било. Ще се радвам ако найстина някой може да предложи истински феномен ,човек със дарби.Следя темата и Ви призовавам да сте мнителни!
Има един, дето взема, колкото  му оставиш, но те вика 5 пъти, разваля, бае и накрая ти каЗва, че е циганска магия и не може да я развали. А един друг пък, не иска за себе си парите, а строи параклиси с тях. Отново файда никаква.


Пропускате нещо много съществено от моя пост и това е четенето на базова литература по темата. Има много ясни индикации за това дали сте под влияние на магия ,когато някой Ви кара да ходите пет пъти ,без видим резултат...работата е ясна. Някой ако Ви кара да дарявате пари за съмнителни каузи ,без нужната документация ...отново трябва да Ви светне лампичката...знам че повечето хора са отчаяни в такива моменти,но това не е оправдание да не проявяваш здрав разум.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия