ТВ спамо-чат - за минали, настоящи и бъдещи формати, за участниците в тях и не само - тема 16 📺

  • 29 686
  • 722
# 75
Освен ако не стане нещо по-сериозно между Виктор и Криси, но това тяхното е станало след шоуто, а не в Родос и не знам дали се брои. По-скоро не.
Ъъъ... как така Виктор и Криси?

Изтече клипче, май в тик ток, че двамата пътуват в една кола, Дениз в коментар поискала да се свърже с автора на видеото. После пускаха и сторита от едни и същи места. Били засечени и в дискотека заедно.
Виж целия пост
# 76
Освен ако не стане нещо по-сериозно между Виктор и Криси, но това тяхното е станало след шоуто, а не в Родос и не знам дали се брои. По-скоро не.
Ъъъ... как така Виктор и Криси?

Изтече клипче, май в тик ток, че двамата пътуват в една кола, Дениз в коментар поискала да се свърже с автора на видеото. После пускаха и сторита от едни и същи места. Били засечени и в дискотека заедно.

Това със сторитата не е много надеждно, може да са по двойки там и така да изглежда.
Виж целия пост
# 77
Не са били по двойки, още малко и ще се обяви всичко. Заедно СА СИ.
Виж целия пост
# 78
E това, че са били засечени заедно не означава непременно, че са двойка. А сигурно е имало и други познати муцуни около тях, но да се показват кадри само с тях двамата. Но не мога да се изказвам, без да съм видял снимките. НЯкаква интимност има ли изобщо в тия кадри?
Виж целия пост
# 79
E това, че са били засечени заедно не означава непременно, че са двойка. А сигурно е имало и други познати муцуни около тях, но да се показват кадри само с тях двамата. Но не мога да се изказвам, без да съм видял снимките. НЯкаква интимност има ли изобщо в тия кадри?
Тъй като и в общата тема е коментирано, ще го напиша и тук, дано някой не го приеме за спойлер.

Да, видени са да се целуват, плюс, че на снимките в профила на Виктор от миналата седмица държи гола дама за дупето, която отговаря на Кристина, по татусите, маникюр и тн и определено Дениз не беше с тях на този романтичен уикенд.
Виж целия пост
# 80
А не им ли е забранено да публикуват снимки преди да излязат от предаването (при тв излъчването)? Да, не съм чел в основната тема, защото там се пише на всяка минута и няма насмогване.  Темите: Ергенът, Игри на волята и Биг Брадър буквално са ми невъзможни за изчитане, затова и не захващам, особено когато вървят епизоди.
Но мерси, че хвърляш светлина. Изобщо не съм знаел. Кристина ми е доста неприятна, а Виктор ми е един от най-противните типове в ЕЛР.
Виж целия пост
# 81
Снимките не са с лица, но качваха сторита от една и съща вила и междувременно той си качи от ваната, там е в интимна поза с жена с татус по гръбначния стълб надолу, какъвто има Кристина. Няма как това да е приятелска поза. Понеже няма лица, няма да ги глобят, но за мен това не е криене.
Виж целия пост
# 82
Снимките не са с лица, но качваха сторита от една и съща вила и междувременно той си качи от ваната, там е в интимна поза с жена с татус по гръбначния стълб надолу, какъвто има Кристина. Няма как това да е приятелска поза. Понеже няма лица, няма да ги глобят, но за мен това не е криене.

На мен това не ми изглежда като татус, а като аксесоар на дреха, но то нищо почти не виждах та може и татус да е.
Виж целия пост
# 83
Забранено е да качват явни снимки и да се отбелязват, но такива може. Даже реално интересът към тази "мистерия" работи много добре за продукцията, защото сега половината хора ще си мислят, че тази размяна се случва в предаването и ще го гледат докрая. Не знам дали става там или не реално, само догадки.
Виж целия пост
# 84
Много хора казаха и че са виждани Дениз и Виктор, дори Ясмин в Чакалкаст каза, че тя ги е виждала та едва ли в предаването е станала размяната на съпруги.
Виж целия пост
# 85
Дениз открито си се хвалеше, че е с гадже септември и ги бяха виждали. Така че въобще не мисля, че ще разберем кога какво се е случило, освен ако не е останала наранена и да реши да разкаже.
Виж целия пост
# 86
Средните рейтинги за сезона, вече след изминати два пълни месеца.



И сравнение с резултатите от миналата есен.

Виж целия пост
# 87
Гледах снощи финала на Биг брадър, най-малкото за обща култура, а и нали дават ретроспекции от най-важните моменти през сезона.
Само да вметна, че този сезон не съм гледал и 1 секунда от случващото се. Миналата година поне гледах рийлове, докато не ми писна, но все пак следях какво се случва грубо казано.
От това което ми се видя ми се стори скучно, но пък е имало интересни дискусии. И големи излагации с откровено плоски хора... 😁😉
Мисля, че като каст са една идея по-добре от миналата година, ама не мога да съм сигурен. А и не знам какво точно са търсили и дали са го намерили. Миналата година бяха заложили на сеира.

Допаднаха ми и двамата финалисти.
Бях за Валентин, но усещах, че ще спечели Давид, заради това че идва от Германия и цялостното му държане. Идеален победител за ББ просто.
Явно социално е бил много добър, защото и публиката го харесва и хората вътре в къщата.
Вальо някакъв бунтар го е играл, срещу системата и извън кутията. Това няма как да не се хареса на по-широката публика, която по принцип почти винаги е срещу продукцията...
Не мисля, че Валентин обаче е лъгал и играле роля, това си е той на 100%
Виж целия пост
# 88
Интересно, че ББ са били златната кокошка на БиТиВи Ергенът.
Виж целия пост
# 89
И големи излагации с откровено плоски хора... 😁😉
Е, с такива е пълно и в ЕЛР, и КнИ… (за Мистър Кеш да говорим). В смисъл… не гледаш Брадъра, заради простотиите; но с такива изобилства Ергеня (там даже се набляга на битовизмите и скандалите).

Валентин чак бунтар не знам дали е бил, но беше доста твърдо праволинеен. Отказа задача да целуне по бузата друга участничка и това им коства 5000 лв (бил целувал само приятелката, сестра му и майка му), отказа да посочи кой не е достоен да спечели ББ, не искаше да посочи име и заради о̀тказа да играе играта, тоест да номинира, им спряха топлата вода, храната, цигарите, завивките и т.н. Ми като не искаш да номинираш никого, стой си вкъщи. Най-комичен беше с термометъра, 36.8 и повтаря “имам температура”…
Иначе безспорно е интелигентен.
Аз гласувах за Давид в Нова плей.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия