Какво ще купя отново - 12

  • 91 777
  • 751
# 315
За вафлените кърпи от едно време и аз подтвърждавам, че са супер. За памучните материи, както казва една колежка,"български чаршафи, шити тук, ама плата от най-евтините турски складове".
Виж целия пост
# 316
То ако са турски пак добре.
Виж целия пост
# 317
Тези бонбони са много хубави:
Виж целия пост
# 318
Моцарт са ми любими, но точно от този вид не съм яла. От кой магазин са купени?
Виж целия пост
# 319
Донесоха ми ги за почерпка. Не съм сигурна къде ги има. Може би по големите вериги...
Виж целия пост
# 320
Връщам се на памучните кърпи. За качественият памук е характерно леко свиване (около 3-4%) и само при първото пране. По принцип памучните кърпи умишлено се оставят да се свият малко – така стават по-плътни и попивни след първите пранета.
Значително свиване е признак на некачествена изработка/обработка, да ме извинява Зара Хоум.
Виж целия пост
# 321
Ще купя отново ( макар, че го купувам вече няколко пъти ):
 Петрохан Свищов (сух)
Виж целия пост
# 322
Детокс гел с Активен въглен и Зелен чай Himalaya
Подариха ми го преди време и сега чак реших да го пробвам. Останах приятно изненадана - почиства, остава добро усещане върху кожата и не я изсушава.
Виж целия пост
# 323
На Хималая всичко е хубаво. И добавките също.
Виж целия пост
# 324
Скрит текст:

Тази суха мая свърши идеална работа по празниците. След като имах няколко неуспешни опита, в месеците преди Коледа,

Откъде купуваш маята?
От магазин за италиански стоки, или за паралелен внос . Ако си от София, има я и в MAC Italy.
Виж целия пост
# 325
Благодаря! Това на Църна маца ли е?
Виж целия пост
# 326
Благодаря! Това на Църна маца ли е?
Да.
Виж целия пост
# 327

Мнооого е добро!
Виж целия пост
# 328
Тези са от коледната серия, но все още ги намирам по DM магазините и си ги купувам

Виж целия пост
# 329
Тези са от коледната серия, но все още ги намирам по DM магазините и си ги купувам

Скрит текст:
Какво е точно това?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия