КАУФЛАНД - тема 78 ЕСЕННО-ЗИМНА 2025

  • 47 923
  • 752
# 495
А може ли и снимка? Ако някой има свободен купон, бих го използвала.🙂

Виж целия пост
# 496
В Кючук Париж няма чипс и сода, но Линдор има от всички видове.
Виж целия пост
# 497
Моята сода е третата в списъка.
Няма я на картинката.
Виж целия пост
# 498
При нас нямаше чипс. Взех един пакет от зелената опаковка, със сметана и лук, но талонът не го хвана и го върнах. Сода също нямаше. За късмет намерих една с лимон, хвърлена в коша с намаленията. Ментовите бонбони даже не ги погледнах, у дома харесваме "ледените" на ДМ и други рядко купуваме.

Имах купон за 15% на сирена и колбаси и щях да вземам сирене Елена от витрината, но беше страшно меко и трошливо. Такова ли е сега, преди не беше така като че ли? Взех Беленско вместо това на същата цена, досега не съм купувала от него.

Сирене Елена от нашата витрина нито е меко, нито трошливо. Точно си е както трябва.
Два пъти ползвахме купон за -15% продукти от витрина за: сирене Елена, моцарела твърда Германияя 16,89 лв. и филе Елена. Доволна съм. Simple Smile

Чипс нямаше.
Виж целия пост
# 499
В крайна сметка успях да взема сода с купон, но я няма на изображението. Дори момичето на касата смяташе, че е различен артикул от купона, но мина на 2 стотинки. Яд ме е, че нямаше лимон и мохито, след като четох тук добри отзиви за тази сода. Ще видим какъв ще е портокалът.
Виж целия пост
# 500
Не съм я опитвала. По принцип много рядко пия газирани напитки, но такива за 1-2 стотинки ги вземам. Simple Smile
Лоли, искаш ли още чипса?
Нямаше при нас.
Виж целия пост
# 501
Подарявам
Виж целия пост
# 502
Здравейте. Ако някой има купон за бонбони и няма да го ползва, с радост ще го взема. Меденки при нас нямаше.
Виж целия пост
# 503
Пращам ти за бонбони.
Виж целия пост
# 504
Докога е валиден купонът за содата? Ако е поне до утре, приемам още свободни купони!🙂
Аз успях да взема тази вечер с портокал /не съм търсила дали има от другите видове, защото бързах/.
Виж целия пост
# 505
В крайна сметка успях да взема сода с купон, но я няма на изображението. Дори момичето на касата смяташе, че е различен артикул от купона, но мина на 2 стотинки. Яд ме е, че нямаше лимон и мохито, след като четох тук добри отзиви за тази сода. Ще видим какъв ще е портокалът.
И аз исках от другите, но намерих само портокал zero, ама по-добре от нищо. Чипс нямаше и не съжалявам, понеже иначе щях да го взема...Sweat Smile
Но все пак си е много гадно да пускат купони и да ги няма артикулите. То за малко и без содата да си тръгна, че бяха само пет кенчета подхвърлени, които едвам открих след три обиколки.
Виж целия пост
# 506
Подарявам купони за бонбони и топено сирене. Имам на две карти.

Виж целия пост
# 507
Подарявам купон за сода.
Виж целия пост
# 508
Благодаря, че похвалихте содата! Взех различни видове. Мохитото и лимонът много ми харесаха. Портокалът не толкова, но и той става. Simple Smile
Виж целия пост
# 509
Благодаря, че похвалихте содата! Взех различни видове. Мохитото и лимонът много ми харесаха. Портокалът не толкова, но и той става. Simple Smile
Айде, недей сега да ни дразниш тези дето увиснахме на портокала...Stuck Out Tongue Winking EyeJoyJoy

Между другото днес следобяд го изпих "нулевия" портокал и на фона на други газирани ми се стори доста добър, изненадана останах.

В тази връзка да похваля Кауфландци, че ми бяха отпуснали купон -25% за DevinBublz.
Преди време от техните игри бях взимала за 1ст от малките бутилки и ми харесаха. Та все им се каня, ама според мен доста висока цена им държат Девин, та купончето много ме зарадва.Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия