КАУФЛАНД - тема 78 ЕСЕННО-ЗИМНА 2025

  • 47 926
  • 752
# 480
Аз пробвах с тирамисуто, не съм възхитена. Не са лоши, но не са и по-хубави от класическите червени.
Опитвала съм и оранжевите с портокала - видяха ми се доста ароматизирани.
Виж целия пост
# 481
В центъра до Президентството има магазин на Линд. Там съм купувала на бройка - има много видове, които ги няма по веригите.
Виж целия пост
# 482
Lindt за мен са страшно надценени бонбони и шоколади.
Белгийските пралини на J.D. Gros в пъти по ги харесвам, а ценово да не говорим.
А най-добре е да се намали употребата на преработена захар до минимум.
Аз така направих и ми е много по-добре.
Имаше хубави полужълти ябълки златна превъзходна на 1.50 днес.
Виж целия пост
# 483
Въпросната сода от купона хубава ли е? Аз си я представям нещо като Спрайт или 7up (тази с лимона). Или има леко соления вкус на класическата сода?

Дали някой я е търсил в Халите в София? Чудя се дали да се разкарвам до там. Хем ми е любопитно каква е на вкус, хем не ми се излиза в това сиво време.

Имам купони за чипс.
Виж целия пост
# 484
Аз не я намерих, но в друг магазин
 Има някаква подобна.
Виж целия пост
# 485
ако има свободен купон за сода, ще се радвам да ми прати, имам свободен за бонбони
Виж целия пост
# 486
При нас нямаше чипс. Взех един пакет от зелената опаковка, със сметана и лук, но талонът не го хвана и го върнах. Сода също нямаше. За късмет намерих една с лимон, хвърлена в коша с намаленията. Ментовите бонбони даже не ги погледнах, у дома харесваме "ледените" на ДМ и други рядко купуваме.

Имах купон за 15% на сирена и колбаси и щях да вземам сирене Елена от витрината, но беше страшно меко и трошливо. Такова ли е сега, преди не беше така като че ли? Взех Беленско вместо това на същата цена, досега не съм купувала от него.
Виж целия пост
# 487
Напитката е много хубава и с изчистен състав. Ние по принцип си купуваме цели стекчета, лимон без захар.
Виж целия пост
# 488
Въпросната сода от купона хубава ли е? Аз си я представям нещо като Спрайт или 7up (тази с лимона). Или има леко соления вкус на класическата сода?

Дали някой я е търсил в Халите в София? Чудя се дали да се разкарвам до там. Хем ми е любопитно каква е на вкус, хем не ми се излиза в това сиво време.

Имам купони за чипс.         Содата има фантастичен вкус.В нашият кауфланд нямаше чипс.
Виж целия пост
# 489
Не съм я опитвала. По принцип много рядко пия газирани напитки, но такива за 1-2 стотинки ги вземам. Simple Smile
Лоли, искаш ли още чипса?
Виж целия пост
# 490
Напитките са италиански с италианска минерална вода. Много приятни.
Нищо общо с газираните напитки на К-класик.
Виж целия пост
# 491
Някой има ли ненужен купон за содата? То не е гаранция, че ще има, но след малко отиваме и ще видя.
Виж целия пост
# 492
Какъв е купонът за содата, че не съм си алтуализирала приложението и не виждам купоните?
Виж целия пост
# 493
Какъв е купонът за содата, че не съм си алтуализирала приложението и не виждам купоните?
Вчерашното късметче от Коледния календар на Кауфланд. За 1 цент/2 ст. е. Непозната за мен марка с различни вкусове - лимон, портокал, мохито.
Виж целия пост
# 494
А може ли и снимка? Ако някой има свободен купон, бих го използвала.🙂
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия