КАУФЛАНД - тема 78 ЕСЕННО-ЗИМНА 2025

  • 47 923
  • 752
# 525
Да спада,трябва да се потвърди.
Виж целия пост
# 526
Маслото от 1-ва страница, дето е на 3.99лв. е от Милки груп, не че очаквах да е друго. Пакетирали са го тук, кой знае какво има в него.
Виж целия пост
# 527
Аз такова масло бях взела преди време и беше мухлясало.От тогава спрях да взимам.
Днес взех кофа с портокали и излезе точно 7 килограма.
Виж целия пост
# 528
Днес появява ли ви се коледния календар в приложението? При мен го няма.
Виж целия пост
# 529
Какво стана последно с Ариана-та, някой пробва ли дали иска удостоверяване на възраст или не?

Чудя се дали да ходя само за това, че другите награди не ми допаднаха, а вече доста оборот им направих покрай тези купони... демек успешна им е коледната кампания.Sweat Smile
Виж целия пост
# 530
Какво стана последно с Ариана-та, някой пробва ли дали иска удостоверяване на възраст или не?

Чудя се дали да ходя само за това, че другите награди не ми допаднаха, а вече доста оборот им направих покрай тези купони... демек успешна им е коледната кампания.Sweat Smile
Искат възраст. Излиза един красив червен надпис. Simple Smile Но жената на касите беше любезна и нищо не ми каза, че минах с 4 кенчета. Simple Smile

При мен хич не е успешна кампанията. Взимам си нещото за 2 ст и излизам. Simple Smile Но аз не съм свикнала да пазарувам в Кауфланд. От години пазарувам в Лидл и Била, а те са на 2-3 минути разстояние от Кауфланд. Не ми пречи да ги обиколя всичките и да взема това, което харесвам. Само се ядосвам на липсата на шкафчета за заключване на багаж в точно този Кауфланд. Не знам защо ги махнаха. Така се налага да се съобразявам с реда, в който ги посещавам. Simple Smile

Все пак днес имате ли късметче от календара? Да не би само мен да ме наказват, че не пазарувам и други неща? JoyJoyJoy

Редактирам - при поредното поглеждане дали има календар, реших да сменя кой е любимият ми магазин. След смяната му, календарът се появи. Simple Smile
Виж целия пост
# 531
Аз имам късмет. Ето този купон се пада днес.

Виж целия пост
# 532
Какво стана последно с Ариана-та, някой пробва ли дали иска удостоверяване на възраст или не?

Чудя се дали да ходя само за това, че другите награди не ми допаднаха, а вече доста оборот им направих покрай тези купони... демек успешна им е коледната кампания.Sweat Smile
Искат възраст. Излиза един красив червен надпис. Simple Smile Но жената на касите беше любезна и нищо не ми каза, че минах с 4 кенчета. Simple Smile

При мен хич не е успешна кампанията. Взимам си нещото за 2 ст и излизам. Simple Smile Но аз не съм свикнала да пазарувам в Кауфланд. От години пазарувам в Лидл и Била, а те са на 2-3 минути разстояние от Кауфланд. Не ми пречи да ги обиколя всичките и да взема това, което харесвам. Само се ядосвам на липсата на шкафчета за заключване на багаж в точно този Кауфланд. Не знам защо ги махнаха. Така се налага да се съобразявам с реда, в който ги посещавам. Simple Smile

Все пак днес имате ли късметче от календара? Да не би само мен да ме наказват, че не пазарувам и други неща? JoyJoyJoy

Редактирам - при поредното поглеждане дали има календар, реших да сменя кой е любимият ми магазин. След смяната му, календарът се появи. Simple Smile

Joy И аз на този принцип си изготвям маршрутите...
При нас повечето шкафчета са с изпочупени заключалки, а малкото останали са перманентно заети, та затова.

Нямам проблем и аз да си излеза само с продукт за 2ст, а преди и с такъв за 1ст.... Само, че като отида с колата и гледам да използвам да натоваря още нещо, че да ми се рентира ходенето. Ако съм пеша не се оглеждам толкова. Stuck Out Tongue Winking Eye

За три кенчета ще ходя евентуално аз и малко ми е неудобно, ама дано попадна на любезен служител и дано все пак има и от бирата де...
Виж целия пост
# 533
Днешния купон не ми мина. Нямаше отстъпка.
Виж целия пост
# 534
Днешния купон не ми мина. Нямаше отстъпка.

Аз го активирах сутринта, а сега го няма никъде и проблема не е само при мен
Виж целия пост
# 535
Топеното сирене от купона е супер минавка, добре че взех само едно.
Виж целия пост
# 536
Днешния купон не ми мина. Нямаше отстъпка.
Аз го активирах сутринта, а сега го няма никъде и проблема не е само при мен
Освен да е имало някакъв технически проблем и затова при мен не е имало календар. Появата му просто е съвпаднала със смяната на "любимият" ми магазин. Към 11,20 часа активирах купона и засега си е там. Пробвайте наново да активирате.

Хубави ли си тези фъстъци? Малко странна ми се вижда комбинацията с мед. Simple Smile

Точно си пийвам портокалова сода и тъй като не е непосредствено след лимона, определено ми харесва. Simple Smile
Виж целия пост
# 537
Много са хубави фъстъците. Но се бях зарекла, че повече от тях няма да купувам. Изчезват за нула време. Blush

Къде стои тази Ариана? Не я открих вчера. Но пък имаше от моите бонбони Линдор. Доволна съм, 6 и нещо излизат.
Виж целия пост
# 538
Нямаше я тая Ариана, питах и служител. Пита някой друг, свършила.
Виж целия пост
# 539
Къде стои тази Ариана? Не я открих вчера. Но пък имаше от моите бонбони Линдор. Доволна съм, 6 и нещо излизат.
При нас беше на рафтовете с бира, но магазинът е малък и няма струпани стекове с напитки между рафтовете, както е в големите филиали. Познах я по празното място, но навътре бяха останали няколко кенчета. Със сигурност вечерта вече е нямало.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия