
Но жената на касите беше любезна и нищо не ми каза, че минах с 4 кенчета. 
Но аз не съм свикнала да пазарувам в Кауфланд. От години пазарувам в Лидл и Била, а те са на 2-3 минути разстояние от Кауфланд. Не ми пречи да ги обиколя всичките и да взема това, което харесвам. Само се ядосвам на липсата на шкафчета за заключване на багаж в точно този Кауфланд. Не знам защо ги махнаха. Така се налага да се съобразявам с реда, в който ги посещавам. 




Но жената на касите беше любезна и нищо не ми каза, че минах с 4 кенчета. 
Но аз не съм свикнала да пазарувам в Кауфланд. От години пазарувам в Лидл и Била, а те са на 2-3 минути разстояние от Кауфланд. Не ми пречи да ги обиколя всичките и да взема това, което харесвам. Само се ядосвам на липсата на шкафчета за заключване на багаж в точно този Кауфланд. Не знам защо ги махнаха. Така се налага да се съобразявам с реда, в който ги посещавам. 




И аз на този принцип си изготвям маршрутите...

Препоръчани теми